Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtasson meg valaki! Ugye...

Nyugtasson meg valaki! Ugye nincs baja?

Figyelt kérdés

Ma voltam 30.heti uh-on,babám méretei:

BPD:68,3mm

HC:264,3mm

AC:246,9mm

FL:56,7mm

A mért értékek szerint,most 28hét+4nap.Az eddigiek szerint meg pont két héttel több, azaz 30hét+4napos.

Most tényleg ilyen kicsi?Elszámolták?vagy valami baj lehet?amúgy mindene rendben van a babának.


2011. aug. 10. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 3 héttel kisebbnek irták a babámat és szinte minden uh-án más szülési dátumot adtak meg.Volt hogy az uh-ás csaj nem mondta meg hogy mekkora a súlya mert azt mondta hogy olyan kicsi hogy csak megijednék tőle,na ekkor aztán igazán beparáztam és sirva rohantam a dokihoz.Nem lett semmi baj,a fiam az én számolásom szerint 10 nappal született előbb 2700grammal az uh szerint 3 héttel előbb szültem.A többi gyerekem is mindig kicsinek saccolták,az egyik 3kg volt 47cm,a másik 2750g és 46 cm volt én szerintem 38 hétre születtek.Ne izgulj ezen!
2011. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem pontosak ezek a mérések teljesen. Másrészt nem mindig egyforma ütemben nő a baba. Szóval minden ok... nyugi!!! Ha valami gond lenne szólt volna a doki. A lepényed rendben van egyébként?
2011. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen rendben van.
2011. aug. 10. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:

15:38-as vagyok. Akkor meg végképp ne aggódj egy kicsit sem. Kap megfelelően táplálékot. Ebben a terhességi korban már természetesnek mondják a 2-3 hetes eltérést is. Nem egyforma súllyal születnek a babák! És később is eltérően fejlődhetnek.

Nyugi, nyugi!

Egyébként kislány vagy kisfiú lesz?

Nekem fiam érkezik kb. 2 héten belül.

2011. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is visszaminősítették már ekkor az ikreket, igaz nekem csak 28 hetes adatok vannak:

BPD: 67

HC: 227

FL: 52 és 54

AC: 210 és 225

Ráadásnak azt mondták uh alapján hogy 32 és 35 hét között nem fejlődtek semmit. Nincs is más különbség az adatok között, csak az egyik fiúnak a koponyája nagyobb. 1700 és 2000 grammok, azt mondták.Para.

3 nap múlva megszülettek, 2 és 2,5 kg-mal, egy hónappal előbb.

Az utolsó hónapban kb egy kg jön a babákra. Ha ez igaz, akkor 3 és 3,5 kg lettek volna a fiúk, az meg szerintem egy tök normális méret nem?

Szóval nem hiszem hogy baj lenne a babáddal, hiszen nagyobb mint az enyémek voltak.

2011. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,kicsit megnyugodtam.

Amúgy kislányt mondtak,de láttunk már csodát:)

2011. aug. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!