Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamik hogy vagytok?...

7 hetes kismamik hogy vagytok? Voltatok dokinal? Mikor szultok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
7+1nél tartok.. márculius 26 ra várom...
2011. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én a netes kalkulátor szerint ma vagyok 7+2. Kétszor voltam Uh-n. Egyszer 6+2 és most hétfőn 7+0, mert eltűntek a tüneteim és olyan fura érzésem volt. A baba megvan, növöget. 6+2-n 4 mm volt, most 7+0-n 6 mm. A szíve dobog szépen. Én most mától újra rosszul vagyok, hányinger, ha ételre gondolok már rosszul vagyok, enni nem tudok. Már fogytam több, mint 3 kg-ot. A következő vizsgálat 17-én lesz. A szülést is netes kalkulátor alapján tudom csak mondani, az március 26. Te hogy vagy?
2011. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

sziasztok!

hat en birok enni :)

de hanyingerem is van foleg reggelente ma mondjuk nem volt, en meg egyszer se voltam UH.on!majd 24 en kell menjek a szulesz dokihoz,a vervetelt az mar levettek tolem 2 hete, nekem ez a 3 ik babam nektek?

2011. aug. 10. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Jôl vagyok. Semmi extra se hányinger se semmi. Én.is március 26 ra vagyik kiírva
2011. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19:33 AS és az elsõ vagyok
2011. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én márc.25-re vagyok kiírva.Most egy kicsit jobban vagyok,de eddig...szörnyű volt,enni nem bírtam ha csak megéreztem a kaja illatát ami nekem inkább szag volt,rosszul voltam.Hétfőn voltam orvosnál akkor voltam 6+5hetes,volt szívhang is :)
2011. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ma vagyok 7+3 hetes, és én is márc. 26-ra vagyok kiírva. Dokinál múlt pénteken voltam, akkor 5 mm volt a baba, és pulzált a szíve. Ma voltam védőnőnél. Tünetek: jó sok pisilés, néha fájnak a melleim, nagy étvágy.


Ma mondta a védőnő, hogy szeptembertől valószínűleg fizetős lesz a kombinált teszt, és ugyebár ez bennünket érint, mert szept. közepén kellene menni. De azt mondta a védőnő, hogy nem is annyira fontos megcsináltatni, mert korábban sem volt ilyen, és nem is volt semmi gond. Ti hallottatok erről valamit?

2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

EN KULFOLDON ELEK itt csinaljak es kotelezo ugy tudom!!

de jo mar mindenki volt UH.on ??? en meg nem sajna:( 24 en megyek a dokihoz mire elkuld UH-ra lesz szept. is!

2011. aug. 11. 03:52
 9/10 A kérdező kommentje:
en is 7+3 hetes vagyok junius 19 en volt meg a menszim utoljara!
2011. aug. 11. 03:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha még nem voltál orvosnál. Én már voltam 3x mégse küldött se védőbe se vérvételre, sehova... A kombináltról meg nem hallottam semmit. Igaz én nagyon semmit se tudok, mert első baba lesz és igencsak "fiatalka" vagyok még.

(2. válaszoló)

2011. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!