Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamik hogy vagytok...

12 hetes kismamik hogy vagytok? Voltatok már ultrahangon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 15:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Reggelente émelygősen, napközben álmosan. Ma este megyek uh-ra. Már alig várom!!!


Veled mi újság?

Egyszerre szülünk? :D

2011. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

december 1-2 re vagyok kiírva.szombaton megyek dokihoz már nagyon várom:P

talán a mai naptól kicsit jobban vagyok..eddig a sima kenyér szagától is émelyegtem :( na és az álmosság...

2011. máj. 18. 15:22
 3/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én tegnap voltam. De nem derült ki a neme. Én november 27-re vagyok kiírva. Már nem vagyok olyan fáradékony. Ti mire gondoltok, mi lesz, fiú vagy lány?
2011. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

nekem van egy 2,5 éves lányom..semmi tünetem nem volt vele kínai naptár szerint lány hát az is lett...

most nagyon rosszul voltam mindenki fiút jósol megnéztem kínai naptárat fiút ír....tudom nem 100% de majd meglátjuk :P

2011. máj. 18. 15:30
 5/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Én is december 1-2 :D


Nekünk első baba lesz. Kislányt szeretnénk, de örülünk neki bármi is lesz (1,5 év után sikerült), az egészség a fontos.

2011. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
gratulálok:)
2011. máj. 18. 15:39
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem ő a harmadik. Első kislány, második kisfiú. Én a fiúval valóban émelyegtem, a kislánnyal nem. A kínai fogamzásnaptár eddig eltalálta, most fiút jósol. Én is erre gyanakszom, pedig nem émelygek. Három terhesség, három különböző tünet.
2011. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem első baba pénteken megyek uh.-ra nov 30,-ára vagyok kiírva. szerencsére nekem nem volt semmi émelygés,hányinger egyetlen egyszer sem viszont az álmosság az nagyon kifogott rajtam,remélem az hamarosan elmúlik!

mindenkinek boldog babavárást és jó egészséget!

2011. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Kerria ***** válasza:

Jövő hét szerdán megyek UH-ra, és december 6.-ára vagyok kiírva. Nem érzek semmi nemre utaló dolgot. Délutánonként extrábbnál is fáradtabb vagyok, evés után hányinger, illetve ha éhes vagyok is hányinger :S

Szent Imrében szülök majd Pesten.

2011. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam a hányás veszi el az erőmet. Tudok hányni reggel, délben, este. Ha éhes vagyok, vagy ha jól laktam, a szalonna illatától, de egy pohár víztől is :D

Minusz 3 kg-nál tartok.

Fáradékonyság múlik. 3,5 és 2,5 éves Fiaim vannak.

A kínai naptár mindkettőnél lányt jósolt, most fiút.

Szombaton voltunk 4D-n és hétfőn a kötelező uh-n, mindkettőn azt mondták, hogy talán fiú :)


Itt egy kép a Drágáról:

[link]


Mindenkinek jó éjszakát!

2011. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!