Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó, hogy én ezt igy gondolom?

Jó, hogy én ezt igy gondolom?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy a születésig szerezzünk be pár csomag pelenkát. Én úgy gondoltam, hogy sok féléből veszek kis csomagokat, nem ragadok le egynél, hiszen nem lehet tudni, hogy melyik lesz jó a babának. Párom, viszont nem igy gondolja. Bababoltban láttunk 100db pelenkát 3000ft-ért. Ő azt mondta, vegyünk olyat. Én nem merek, mert félek, hogy nem lesz jó és akkor mit csinálok annyi pelenkával.

Mit ajánlotok, milyet vegyek? Tényleg minden fajtából egyet? És mekkora kiszerelésűt? Hány darabos a legkisebb?

Esetleg elfogadok még egyéb tanácsokat is.


2011. aug. 10. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
én egy nagy csomag narancssárga pamperst vettem,2hét alatt elfogy a 78dbos.a te ötleted is jó.én azóta is ezt a pellust használom.
2011. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a kórházban is kapsz ha jól emlékszem pampers mintát (2 db) és kérhetsz esetleg barátnőktől is 1-2 db-ot kipróbálni. És igen, szerintem is Te gondolod jól, én is majd meghülyültem ,hogy nincs a boltokban 5-10 db-os kiszerelés, hogy ki lehessen próbálni.
2011. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak egy kis csomag (24 db-os) Liberót vettem, ami csak pár napig elég, de bevált. Aztán kaptunk pampers-t is, az még jobban tetszett, most azt használjuk. Azt hallottam a dm-es is jó!
2011. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a Tesco gazdaságos nem vált be. Minden más, köztük a színes teszkós jó volt.
2011. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, jó lenne kisebb kiszerelés,nem rossz ötlet.

Viszont én ezen annyira nem gondolkoznék, ha párod meg akarja venni, vegyétek meg.Az elején iszonyú hamar elmegy a pelus, volt hogy 1 nap 10et elhasználtunk!Szóval ez jó ár, főleg ha azt vesszük, hogy a picik előszeretettel kakálnak az éppen frissen kicserélt pelusba:)))

2011. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy csomag színes tescost és egy pamperst az 1-esből. Aztán már a 2-esből inkább a tescost vettem továbbra is, mert nekem az jött be. Most a 3-asnál tartunk és még mindig a tescost használjuk. Felesleges annyit összevenni, lassan is ki lehet tapasztalni, melyik jobb. Ha nagyon sokat veszel egyszerre, nem is biztos, hogy fel tudod használni.
2011. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


mi ilyet vettünk és azóta is csak Libero-t használunk!!


2 kisfiú anyuja

2011. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Liberoval kezdtünk, aztán jött a narancssárga pampers, majd Dm-es, Tescos...most egy éves a lánykám és mikor mit szerzek be olcsóbban.


a sógórnőm viszont mondta hogy a lányának az "+olcsóbb" azaz az ilyen 30Ft-os pelenkától bepirosodott, hólyagzott a lánya popója. szerintem se vegyél meg ekkora mennyiséget elsőnek. van ahol ebből is tudsz pár darabot venni próbaként.

2011. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek én sem vennék ilyen pelenkát, mert igaz, hogy sokat kakilnak az újszülöttek, de képzeld el, ha nem valami jó minőségű a pelus, és kifolyik belőle minden alkalommal... Egy csomó szennyes (és a kakis ruhát minél hamarabb jó kimosni), meg macera az öltöztetés. Hidd el, jobb ha az első hetekben nem kísérletezel, hacsak rögtön nem nyúlsz nagyon mellé. Mi először mindenképp jó minőségűt akartunk venni, ezért lett pampers, libero a termékminták közt volt, az nem jött be, barátnőm rossmanos babydream pelust használ, nekik nagyon bevált, és a mülleres pelust is próbáltuk, az sem rossz.
2011. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!