Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmehetek wellnesezni?

Elmehetek wellnesezni?

Figyelt kérdés
nem lesz baj? Én most nem a fertőzésre gondolok mert zárva vagyok teljesen, hanem az élményelemek pezsgőfürdő ilyesmik, nem okoznak bajt? 25 hetes km
2011. aug. 11. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes leszek és mi is megyünk 5 napra! A dokim engedte. Előtte megnéz,hogy zárva van-e a méhszáj és ennyi. A szauna ami tilos.
2011. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szuper, akkor én is élvezhetem legalább:)) Jó pihenést nektek:)
2011. aug. 11. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Szió! Nekem a védőnő és a doki sem ajánlotta a meleg vizet, csak pár percig. Nagyon ellazíthatja az altesti szöveteket. Hűvösebb vízben és még Hévízen is szabad kicsit lubickolni. Szerintem, ha érzed, hogy beszédülnél, mássz ki gyorsan :). Kellemes buborékolást!
2011. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, a meleg vízzel vigyázz, túlzott alhasi vérbőséget okozhat, ami veszélyes lehet.

Illetve figyelj arra, hogy ha gyógyvíz/termál víz van a welllnessben, akkor azt (legalábbis a legtöbbet) nem szabad kismamáknak használni. Bár ez a legtöbb helyen ki is van írva.

És pl. a masszírozás sem szabad. (Ha esetleg ilyen terveid lennének). (Kivétel a nagyon speciális kismamamasszázs, ahol céltudatosan tudják, hogy milyen mozdulatok és területek kerülendőek)

2011. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Wellnessezni elmehtsz,de lehet,hoyg nem fogod annyira kihasználni a lehetőségeket,mint nem várandósan.


Ami TILOS: forró és melegvíz,szauna,infraszauna különösen!

Amire figyelni kell: a bugyogó víz ha a nemi szerved felől bugyog levegőt juttathat a hüvelyedbe, plusz bejuttathatja a koszos vizet,ami veszélyes lehet így ezt is kerülni érdemes.


Gőzkabinban minimális tartózkodás megengedett, de sokkal hamarabb ki kell jönni,mmint nem várandósan,és szigorúan tilos a meleg,gőzös kőre úgy leülni hogy nem terítesz magad alá törölközőt.


Kellemes kikapcsolódást!

2011. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A melegvíz árt, ez igaz. A termálvíz. A wellnessekben általában max. 37 fokos víz van,ami bőven jó még. Nekem a barátnőm is terhes két hete jöttek haza és semmi baja. A szaunán kívül minden kipróbált! Fél óránként gyere ki a medencéből, tusolj le hidegebb vízzel, pihenj egy kicsit utána mehetsz vissza!
2011. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!!
2011. aug. 11. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:

09:36-os vagyok.

A 37 fokos termál víz nem azért veszélyes mert túl meleg,hanem azért mert ezen a hőmérsékleten úgy szaporodnak a bacilusok,ahogy csak nem szégyellnek.

A méhszáj ha zárt,az oké,de attól még a hüvely ilyenkor érzékeny flórája könnyen beengedi a fertőzéseket,könnyebb összeszedni valamit.

2011. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok! megnéztem 32 fokos lesz a víz az élménymedencében. Remélem tényleg nem lesz baj.
2011. aug. 12. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!