Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh szerint 9 hetes terhes...

Uh szerint 9 hetes terhes vagyok, az utolsó mensihez képest viszont már 10 hetes. Így most akkor mikor menjek a 12 hetes uh-ra? Melyk számítás szerint a betöltött 12. héten?

Figyelt kérdés
Utoljára 7 hetesnek állapított meg az orvos uh-on,és legközelebb csak a 12 hetesre kell menni.Volt már 1 missed ab-om.Annyira hosszú ez az idő.Honnan vehetem észre,ha valami baj lenne?Pozitívan gondolkodok,de így is aggódok.Kérlek segítsetek.
2009. ápr. 12. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudok sajnos válaszolni a kérdésedre,de én kedden megyek 9 hetes UH-ra,és szeretném megkérdezni,hogy mit láttál?!
2009. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az uh-os vizsgálatokhoz mindig a mensihez viszonyított terhességi hetet nézd,mert az uh-os mérés egyrészt nem teljesen pontos,másrészt a babák sem fejlődnek azonos ütemben.Az aggódásod teljesen érthető,most mondhatnék mindenféle közhelyet a pozitív gondolkodásról és hogy ne aggódj,mert az nem jó a babának,mert én is aggódtam,pedig nem voltak olyan előzményeim,mint neked.De sajnos nincs jobb tanácsom,tényleg csak arra szabad koncentrálni,hogy minden rendben lesz,a baba egészséges és szépen fejlődik.Próbáld magad lekötni valamivel,én például sokat hímeztem a terhességem elején,mert ez elterelte a negatív gondolataimat és megnyugtatott.Már majdnem kész a gobelin,a babáé lesz,hamarosan bekereteztetem.Vettem egy baba-mama cd-t is,sokat hallgattam,az is nagyon nyugtatólag hatott rám,szinte mindig elaludtam rajta.
2009. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem a mensi szerint menj
2009. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az első válaszolónak írnám,hogy utoljára 7 hetesen voltam uh-on,így már én is kíváncsi vagyok milyen lehet a 9 hetes,de csak a 12.héten fogom látni.Azért Téged irigyellek :)

2009. ápr. 12. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább egy héttel később menj, bár nekem az orvos határozta meg, hogy melyik héten menjek (épp ez volt a baj, valamit elnézett és azt hitte, hogy akkor leszek 12 hetes, de még csak 11 voltam, épp ezért még nem tudtak mindent megnézni, amit kellett volna, és meg kellett ismételni a vizsgálatot két héttel később, ilyenkor a gerinc fejődésében ez rengeteget számít)
2009. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mensi szerinti 12. hét végén menj,pl. 12 hét 5 v.6 naposan,az a biztos. Ekkor már biztos jól fog látni a doki mindent. Nekem úgy volt,hogy 12+0 hetesen hivott uh-ra (mensi szerint), megnézte és azt mondta,hogy egy hét mulva menjek vissza,mert kisebb a koránál és még nem lát jol mindent. Tehát én 13 hetesen voltam,uh szerint 12 hét 5 naposan.
2009. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!