Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült mostanában valaki az...

Szült mostanában valaki az EGRI kórházban? Vélemények? Ki volt a doki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 12:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ki volt a szülésznő?
2009. okt. 7. 12:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi leszek, mert én is oda megyek szülni.


Nekem most két ismerősöm is szült ott az elmúlt 1 hétben, de nem tudom, kinél.

2009. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mikorra vagy kiírva?Van dokid?

Nekem is most szült bnőm de még komolyabban nem tudtuk kibeszélni!

Én dec 6-ra vagyok kiírva, és Varga zsolthoz járok.

2009. okt. 7. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! tavaly szültem Egerben, a dokim szintén VZs, a szülésznőm Gerendai Terka. mindkettőjükkel nagyon meg voltam elégedve. vajúdhatsz labdán és lukas széken :) Terka intézkedett, hogy azután is behozzák a babámat, miután bekerültem az osztályos szobába (éjjel ez nem gyakorlat), így együtt lehettünk még egy kicsit (persze előtte is a szülőszobában). többször meglátogatott, segített a szoptatásnál.

a csecsemősök is rendesek, de vannak köztük régivágásúak is (nem értették, miért nem akarom teáztatni a fiamat).

minden délelőtt 11-kor vonulnak az anyukák az újszülött részlegre, ahol a doki a babákról elmondja a tudnivalókat (vizsgálatok eredménye, gyarapodás stb.) ezt a gyakorlatot nem nagyon értem, mert pl. egy császáros anyukának igencsak megerőltető ott ácsorogni, sorban állni... nagy hirtelen ennyi jutott eszembe. könnyű szülést Nektek!

2009. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy Péterhez járok, de nem fogadok orvost. Január 2 re vagyok kiírva.
2009. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!