Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok, mivel az...

13 hetes vagyok, mivel az orvos nem intett ovatossagra minden rendben van velünk, nem baj ha kicsit aktivabb vagyok az altlagnal?

Figyelt kérdés
ugy ertem hogy ugyanugy kerteszkedem,rengeteg hazimunka,sokat jövök-megyek,es igazabol ovatosabb vagyok de mindent ugy csinalok mint elötte.könnyebben faradok de nem esik nehezemre a munka,nem hatraltatja a babat esetleg a növekedesben vagy fejlödesben?
2009. ápr. 13. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szió! én is ugyanígy csinálok mindent, persze odafigyelve, hogy ne emeljek nehezet vagy meg ne fázzak.

Nekem sincs semmi panaszom szerencsére, bár az orvosom azt mondta (mindenkinek ezt mondja) hogy sok fekvés, pihenés. Hát az nekem nem menne és el is híznék az tuti.

Ha azt érzem, hogy sok, akkor kicsit pihenek.

Az én babám így is szépen fejlődik, sőt, 1 héttel nagyobb a koránál. (bár ugye ez változó)

Nyugi, nem lesz baja a kicsinek, ő védve van, de azért gondolj mindig rá, hogy kismama vagy!

Boldog babavárást!

20 hetes km

2009. ápr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szió!

Én terhességem utolsó hónapjában mentem táppénzre, de még az utolsó hónapban is tovább vezettem 9 mazsorett csoportomat (előtte pedig főállásban egy gimnáziumban tanítottam). Tehát nem sokat pihentem, de ettől függetlenül sem a babámnak, sem nekem nem lett semmi bajunk. SŐT! Könnyebben tudtam megszülni (legalábbis a dokim ezt mondta) faros babámat. Lehet, hogy ha elengedem fülem-farkam, akkor nem ment volna.

Persze mindenki annyit dolgozzon, amennyit bír. A szervezeted úgyis jelzi, ha megelégelte a nagy hajtást.

Boldog, aktív babavárást!!!

2009. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még valami! Sokan azzal riogattak, hogy mivel aktív voltam a terhességem alatt, nyugtalanabb, izgő-mozgóbb babám lesz. Nem így lett. Nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott a pici lány (mellesleg már 11 hónapos elmúlt :)))) ).
2009. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!