Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-40 éves kor felett szülő...

38-40 éves kor felett szülő nők megérte ilyen későn szülni? Nem túl késő ilyenkor már?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 08:15
1 2
 11/15 anonim válasza:
Édesanyám 40 évesen szült engem. :)
2016. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Tudom már nagyon régi a kérdés de nekem a nagynéném 38 és nem jó 5let volt a baba,mivel meglett az esély a down kórra :((
2016. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó:minden korosztályban megvan az esély a Down kórra!Ráadásul mivel ezen betegség diagnosztizálása igen sokba kerül,a legtöbb beteg babát a fiatal korosztály szüli,mivel nemigen tudják finanszírozni a vizsgálat(ok) elvégzését....
2016. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak:van esély,csak nem mindegy mekkora!Tájékozódni,olvasgatni kellene és akkor rájönnél,h a pro érved nem állja meg a helyét teljesen,minden bántás nélkül...
2016. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. válaszoló:az 5. és a 13. vagyok.Valamit félreértettél!Én azt írtam,hogy igen,megvan az esélye,ennek ellenére a fiatalok esetében születik nagyobb számmal Down kóros baba,mivel Ők nem tudják-vagy akarják-elvégeztetni a fizetős vizsgálatokat.Én 4 évvel ezelőtt,40 évesen vállaltam a 3. gyerekünket,és nem volt kérdés,hogy megcsináltatom a vérvizsgálatot,a Nifty-t(akkor lett elérhető itthon).Nem volt olcsó,200 ezer ft-ba került.Ha ez nem lett volna,akkor CVS-t csináltattam volna magánúton(az 60 ezer ft volt akkor).Szóval ezek igen költséges vizsgálatok.És akkor még sehol az UH vizsgálatok,a magándoki stb.Én ezért írtam amit írtam!
2016. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!