Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kaptatok először uh-os...

Mikor kaptatok először uh-os képet?

Figyelt kérdés
Ma voltam 8 hetesen uh-on.6 hetesen voltam elősször akkor még nem volt szívhang.Ma már volt viszont nem kaptam róla képet pedig már annyira vártam :( Az orvos megvizsgált elmondott mindent de képet nem kaptam.Ti mondtátok hogy adjon?Vagy adtak maguktól?Vagy csak magánrendelésen adnak?Úgy elvagyok keseredve :( Persze tudom az a lényeg hogy minden rendben a picivel de nekem sokat jelentett volna az az első kép :/
2009. okt. 9. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én magánrendelésre járok, de már első alkalommal kaptam 6 hetesen. Nem kellett kérnem, mire felöltöztem, ott volt az asztalon:) Minden alkalommal kaptam az elején, aztán amikor már nagy volt a baba és nem látszott szinte semmi, akkor már persze nem.

Boldog babavárást!

39+4 hetes km

2009. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi tegnap voltunk az első uh-n és kérés nélkül kaptunk képet. Ráadásul kettőt is, mindkét babáról.

9 hetes kismami

2009. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 4.5 hetesen, amikor még csak egy 2 mm-s pötty látszódott. Aztán a 6. héten semmi, és most a 8. héten szintén jött egy kép. :)
2009. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is kétszer voltam ,először 6 majd 8 hetesen ,de nekem se adtak képet.Legközelebb 11 hetesen kell mennem,lehet rákérdezek akkor.Jó lenne egy emlék,mikor ilyen picuri:-)
2009. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia én a 6.héten először de mindig kapok magándokihoz járok 1x voltam korházba ott nem adtak állitolag nincs nyomtato...Ott nem minden helyen adnak.

Magándokinál sztem minden helyen...

2009. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a 12. heti uh-on. Nem magánrendelés volt.
2009. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

8 hetesen nem kaptam, 11-12 hetesen igen, de mi kértük.

Sztk-ban.

A többi uh már nem ott volt.

Máskor csak 4d-n kaptunk, meg ott dvd-t is.

2009. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7 het 2 naposan
2009. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7hetesen,és kértem.Az előző terhességemnél is mindig én szóltam hogy szeretnék egy képet.
2009. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez szerintem hely függő. Én 3 nagyvárosban is jártam UH-n egyik helyen adtak csak, akkor is azért mert vmi problémát véltek felfedezni és annak az UH-s képét mellékelték a beutalómra (szerencsére vaklárma volt).

Egyébként meg sima sztk rendelésen nem adtak képet mert a papír bazi drága a gépbe (amire nyomtatni lehet a képet) és akkor használták csak ha vmi gázt láttak (lásd fent) vagy (ha rosszindulatú akarok lenni :)) akkor még ha a dokiknak a magánbetege jött a rendes sztk-s rendelőbe UH-ra, ők kaptak.

Aztán van ahol az orvos a magánrendelőjébe hívja ugye a kismamát, akkor ott szerintem az a minimum hogy a plusz pénzért kapjon képet!!

Nálunk ez úgy volt, hogy az orvosnak mondtam h szeretnék képet és akkor egy jó pozícióban rögzítette a képet és megengedte hogy lefotózzam, akár telefonnal akár fényképezőgéppel.

És tökéletes, cuki képek születtek 6 hetes kis csomó korától kezdve, 12 hetesen, 18 hetesen és 32 hetesen a nagy buci fejéről :)

2009. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!