Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni hogy jobban...

Mit lehet tenni hogy jobban aludjak? Minden ejjel kb. harom ora fele felebredek es akkor egy orat forgolodok es minden hulyesegen jar az agyam?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok
2009. ápr. 14. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedjél Magne B6-ot, nekem is segített, azóta nagyon jól alszom! :)
2009. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel énis így voltam...nemakarlak keseríteni de lesz ez rosszabb is...Az utolsó hetekben aztám már 4 párnával támasztottam magam(hátha a rosz fekvőhelyzet a baj azért nem alszom)

Szerintem ez teljessen normális,hogy éjjel jár az agyad. Csak azért jó lenne ha pihennél mert ha meg lesz a babád már csak emlék lesz az alvás... Vanna homeopátiás bogyók amik segíttenek éjjel 1 kicsit kikapcsolni!

2009. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismered az elnevezesuket?
2009. ápr. 14. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!