Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Durva rosszullétekre tudtok...

Durva rosszullétekre tudtok megoldást?

Figyelt kérdés

8hkm vagyok, és napról napra minden egyre rosszabb... már a boltig nem tudok lemenni, dolgozni 3 hete képtelen vagyok emiatt. Semmi sem marad meg bennem, sem a víz/tea, sem a házt. keksz/ropi. Éhes vagyok és szomjas, de nem merek enni sem meg inni sem. Magne B6-tal próbálkoztam, de az is visszajött. Ami tegnap még hatékony volt, ma már nem ér semmit.

Segítsetek, nem bírom tovább!


2011. aug. 16. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Túlélni, várni a végét. Sajnos van olyan, amikor semmi sem segít :(

Én a 20. hét végéig voltam ennyire rosszul, 8 kilót fogytam ez alatt.

Próbálkozzál, és egyél meg mindent, amit nem találsz hényingerkeltőnek. Én pl bolt, hogy napokig kólát és popcorn ettem. Egészségtelen, de a semminél jobb. Mert visszajött a víz.

Kitartás, nagyon együttérzek! :(

2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Salvus víz, ocsmány íze van, de egyből helyrerak mindent odabent.


Én előtte megkajáltam, kihánytam újra ettem.

Salvus vízzel pedig minden oké volt, némi émelygés maradt, de bőven kibírható volt.

Coopban vettem.

[link]

2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm, megpróbálom a vizet (is). Nekem már mindegy, csak legyen valami ami lent marad!
2011. aug. 16. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy rémisztgetlek, de ha nagyon durva a helyzet akkor orvoshoz menj el.

nekem a hip natalos kisüveges ital jött be.

2011. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is menj dokihoz. Én a lányommal mikor terhes voltam a 6. héten már a terhespatológián voltam infúzióra kötve kiszáradás miatt. mert ahogy te is írtad, a víz sem maradt meg bennem. Aztán bent nyaraltam még 3 hetet, 9 hetesen mintha elvágták volna, vége lett a rosszulléteknek. szerintem menj dokihoz nehogy baj legyen.
2011. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a víz se marad bent, akkor orvos, egyébként nálam a rosszullétkor 2 Torecan drazsé, és pár csepp Carmol csepp közvetlenül a nyelvemre volt a megoldás... Tarts ki, el fog múlni.

18 hkm

2011. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, a véleményem, hogy menj orvoshoz, engem is befektettek, kaptam infúziót és az helyre rázott egy darabig.
2011. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most jöttem kia kórházból és több kismama volt bent hasonló problémával. Az orvosok azt mondták, ha valakiben már a víz sem marad meg azonnal orvos, mert pár óra alatt ki lehet száradni, az emésztés leáll és a vizeletben aceton lesz. Kb 2 infúziót kapsz max. 2 napig kell bent lenni.
2011. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, a kórházat szeretném elkerülni. Most kicsit jobb, kb fél órája ettem rozskenyeret, az lent maradt.

A Carmol cseppet ismerem, de mióta állapotos vagyok, nem bírom a szagát. :( Holnap megpróbálom ezt a Salvus vizet is, de ha nem használ, marad a kórház sajnos...

2011. aug. 16. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan szopogass el egy Nescafe-t.... nekem csak ez vált be!
2011. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!