Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességetek mennyibe...

Második terhességetek mennyiben különbözött az elsőtől? Rosszullétekre gondolok.

Figyelt kérdés
Most tervezzük a második babát. Az esőt végighánytam, ájuldoztam szörnyű volt, nagyon vártam már a végét, hiba kaptam gyógyszereket. Mivel drasztikusan nem fogytam,az alap gyógyszereken kívül mást nem kaptam, de az nem sokat segített. Attól tartok, hogy a másodiknál is ez lesz és itt van a kisfiam, most már őt is elkell látnom, nyilván kevesebb időm marad pihenni. Segítőkész a férjem, de ugye ő dolgozik, sajnos nagyik nincsenek. Volt már úgy valaki, hogy a másodiknál megúszta ezeket a szörnyű tüneteket?
2011. márc. 18. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem úsztam meg, sokszor hánytam a másodikkal is, de egy fokkal elviselhetőbb volt, mint az elsőnél. (Szerintem nem értem rá annyira magamra és a környezetemre pl. szagok figyelni, mert annyira lekötött a nagyobb gyerek)
2011. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első ideális volt nem volt semmi bajom kislány lett.


a másodikkal a 16. hétig émelyegtem sokszor hánytam kisfiú lesz..

fáradékony leszel nagyon ha nincs aki segítsen.


Bármi lehet tök ellentétes tünetek is és nem feltétlenül jelent majd ellentétes nemü babát.

2011. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel 14 hétig hánytam (kisfiú). Most csak egyszer és a 11. hétig voltam rosszul (ő is kisfiú).
2011. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én az elsővel 5 hónapig hánytam, mindent, 10 kilót fogytam, mire elmúlt az egész lidérc.Most vagyok a második babámmal 11 hetes : szédelgek, folyamatos hányingerem van viszont nem hányok.Szedem a femibiont, lehet ez is segít.De a rosszullét az mindig itt ólákodik!
2011. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első babával kb 12. hétig, majd a 16-20 hét között voltam rosszul. Illatokra voltam nagyon érzékeny, alacsony volt a vérnyomásom, aluszékony voltam, de nem hánytam.

Kislányom 14 hónapos, második babával most vagyok 9 hetes....hááát, én azt hittem, könnyebb lesz, de nem :( Most kb mindentől rosszul vagyok, bárhol-bármikor elkezdek öklendezni (múltkor séta közben csak úgy "lazán" elkezdtem öklendezni, még zacskó sem volt nálam, para volt....) és hányok!!!!! 58 kilóról indultam, most 56 vagyok. Pihenni napközben csak akkor tudok, mikor a kislányom alszik. Húúú, úgyhogy picit "csalódtam" tényleg könnyebbre számítottam :)

A kávét pedig az elsővel és most sem bírom.....pedig nagy kedvenc (volt).

2011. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel hánytam a 17. hétig. A másodikkal már csak 1-2-szer hánytam, és kb. a 12. hétig tartott a rosszullét. (Aztán a többivel is ugyanígy.) Nekem egy picit könnyebb volt a többi, mint az első, szerintem a szervezetem már egy picit jobban viselte a dolgokat.)
2011. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En is ugyan ettol felek.

Most 20 honapos a fiam, szeretnenk majd neki kistestvert de en nagyon felek attol,hogy hogy fogom viselni.

A fiammal nagyon rossz volt a 14.hetig. Nem hanytam de a mindig hanyingerem volt, piritoson es vizen eltem. A reggelit az agyba fekve tudtam csak megenni. Gyenge voltam es allandoan szedultem. Vasarolni sem tudtam eljarni mert a szagokat nem birtam, oklendeztem toluk.

Szoval en is nagyon felek de csak lesz majd valahogy.

Anyukam mind az 5 terhessegenel hanyt a 12.hetig. Ha belole indulok ki akkor lehet,hogy nalam se lesz maskepp :(

2011. márc. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Babybogyó87 ***** válasza:

Szia.

Én az első terhességemnél a 12. hétig hánytam, aztán pedig terhesség végéig rosszullétek kerülgettek, kislányom lett. Most a 2. gyermekkel kutya bajom sincs. 9 hetes terhes vagyok, és egyáltalán semmi bajom, a lánynál ilyenkor már minden reggelem hányással kezdődött.

Szerintem minden terhesség más és más. De ki hogy van vele.

2011. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!