Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó folyással lehet...

Állandó folyással lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar,szinte csak addig jó,amig az orvos által felirt kupot használom,ahogy abba hagyom,minden kezdődik előről.Végig szülésig használjak valamilye kupot????
2009. ápr. 14. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mért nagyon sok a folyásod? Nekem is van elejétől kezdve de már meg szokatm.Nem sok de van!
2009. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, nekem is van folyásom, jóval több mint a terhesség előtt, de semmit nem lehet ezzel kezdeni. Szerintem akkor érdemes menni, ha túrósodik büdösödik, színe változik. Használj tisztaságit, vagy válts gyakran bugyit. Ezt egy kismamás újságban olvastam, hogy jobb ha váltogatod gyakrabban, mint a tisztasági, mert akár milyen jó, és légáteresztő a betét, attól még megtelepedhet ott a gomba.

Ja, és pamut bugyit használj csakis...

2009. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia:)Nekem sem sok,de van,eddig sosem voltak ilyen gondjaim,de nagyon zavar....Miért nem lehet terhessen hüvelyirrigálót használnunk???
2009. ápr. 14. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel és is így vagyok, bár nekem nem a sok folyás miatt van gondom hanem az állandó hüvelygyulladás miatt addig jó míg használom a kúppot amit éppen a doki felír, utánna ismét jönnek a kellemetlen tünetek, most elkezdtem használni a canesten krémetegy héten egyszer kétszer bekenem és így remélem megakadályozom a gyulladást,

Boldog babavárást,

23 hetes kismama:)

2009. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Frankó:)
2009. ápr. 14. 14:28
 6/7 anonim válasza:
Nekem most írt fel a dokim Klion D 100-at, erre, azt mondta mindenképpen kezelnünk kell, mert ez gombás fertözés, de a gyógyszeren rajta van, az elsö 12 hétben nem lehet használni. Erre rákérdeztem, a doki azt mondta, ha az megnyugtat, csak 2-3 hét mulva használjam, most vagyok 8 hetes. Szóval nem tudom mivel ártok többet ha most használom, vagy ha várok?! Vélemény?
2009. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Canesten combit vettem gombás fertőzésre és az előtte lévő normál fehér folyásom is megszűnt tőle, pedig rengeteg volt. Egész nap cserélgettem a betétet. Aztán ettől a kúptól nemhogy a gombás fertőzés múlt el, de a sima folyás is hála! :) Próbáld ki!
2009. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!