Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen 70/40 a vérnyomásom...

27 hetesen 70/40 a vérnyomásom tartósan, max.90/60. Mit tudok tenni? Bajt okozhat?

Figyelt kérdés

Jó pát napja mérek ilyen alacsony vérnyomásokat.

Szédüléssel, gyengeséggel, hányással jár.

Holnap megyek védőnőhöz, jövőhéten dokihoz, de addig jó lenne 1-2 hasznos tanács.

Elég folyadékot iszom (min. 2L/nap+ a levesek, joghurt, gyümölcsök)


Azt olvastam, hogy a kávé csak a pulzust emeli meg, az meg kávé nélkül is 120 köröl van :s


2011. aug. 17. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kávé jó az alacsony vérnyomásomra, más viszont nem segít. Esetleg mozgás.
2011. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kávé,fekete tea,kóla,mozgás.

Nekem az alacsony vérnyomás a vérszegénységgel is össze köthető!


Mielőbbi jobbulást! Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!



Üdv:2gyerkőcös,36hkm

2011. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kávé nagy valószínűséggel csak a pulzusod fogja megdobni. Van egy olyan "gyógyszer", aminek az a neve, hogy Panangin. Kálium-magnézium van benne. Terhesek is szedhetik, vény nélkül lehet kapni. Rendezi a vérnyomást, de ha hosszasan fennáll, ez nagyon alacsony, nem játék, főleg nem terhesen, irány a doki.
2011. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!