Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok,...

13 hetes kismama vagyok, normális hogy olyan furcsa érzésem van a hasam aljában? Nem kellemetlen, csak nekem még egyenlőre fura ez az érzés?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
En is 13 hetes vagyok, en ma erztem valami furat..en is a hasam aljaban..remelem a babat erezzuk..
2008. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok fura érzése van az embernek terhesség alatt:-) Én most a 24. hétben csupa furcsaságokat észlelek. Ez teljesen természetes. A lényeg, hogy ne görcsölj és ne barnázz vagy vérezz. Biztos azt érzed, hogy nő, tágul a méhed.
2008. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A baba mozgása inkább később érezhető (16.héttől), de mindig van kivétel, ha nem az első babát várod, akkor lehetséges, hogy őt érzed.
2008. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok,holnaputan leszek 14 hetes..hat kozel vagyok a 16 hoz :-) en csak bizakodom hogy ot ereztem mert ezelott meg soha..
2008. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!