Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SEGÍTSETEK! A jofogason...

SEGÍTSETEK! A jofogason babholmit venni 16000ért 100db kisruha küldtek képeket is nagyon szépek szinte ujak, átutalom a pénzt és utána postázzák. Beszedik a pénzt és lelépnek (JÁRT ÍGY MÁR VALAKI?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az ilyen nagyobb összegűeket úgy oldottam meg, hogy megbeszéltem velük, hogy felét előre utalom, felét viszont utólag. Legyen ő is bizalommal felém! Volt aki elsőre felháborodott, de utána mégis jelentkezett, hogy oké jó lesz így is!


Én nem merném előre átutalni az egész összeget!

2011. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A jófogás.hu-n kapcsolatba léphetsz az eladóval. Mondd meg neki, hogy szeretnéd személyesen átvenni a ruhákat, legalább megnézheted hogy milyen minőségűek. 16 ezret én nem utalnék előre. Többek között ezért nem vásárolok a vateráról sem, mert én is bizalmatlan vagyok.
2011. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én a vaterán és a teszveszen szoktam ruhacsomagot venni. ott sokkal olcsobban lehet venni ruhacsomit. nekem eddig mindenem megérkezett, a lényeg h ajánlottan kérd, bár ennyi ruci csomagként jön csak el, az után is bizonyitható h feladta ha nem kapnád meg s utána lehet járni.

ha viszont csak benyeli a pénzt s nem ad fel semmit, nem sokat tudsz tenni. ez mindig mindenhol benne van...akármelyik oldalról rendelsz is...

2011. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Személyesen nem jó mert nagyon messze van Bács-kiskun megye ,én meg Kom-eszt. sók mindent hirdet és szép dolgai van. ha nem küldi el mit tudok csinálni?
2011. aug. 17. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
az utánvétes megoldás miért nem jó? kérdezd meg tőle...
2011. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
AZT MONDTA RÁ HOGY JÁRT MÁR UGY HOGY NEM VETTÉK ÁT ÉS NEKI KELLETTKIFIZETNI A POSTÁT
2011. aug. 17. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a dolog kézenfekvő. Beszéld meg vele, hogy átutalod azt az összeget, amibe az eladónak kerülne az utánvétes feldás, így ő semmiképp sem bukik az ügyön, ha nem veszed át a terméket és akkor ő is nyugodt szívvel feladja majd. Te pedig kevesebbet buksz, ha mégsem postázza.


Mindenesetre csinálj a weboldalról egy mentett képernyőt és tedd el a levelezést, hogy később legyen bizonyítékod. Mást nem nagyon tehetsz.

2011. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor utald át előre a postát és annyival kevesebbet kérjen az utánvétért.
2011. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anikó1985 ***** válasza:
100%
Szia! Ezeken az oldalakon értékelik egymást az eladók és vásárlók ott megtudod nézni, hogy ennél az eladónál hányan vásároltak és mi a véleményük a dologról. Én Így szoktam vaterázni,mindig megnézem az értékeléseket, és ahol sok van és pozitív azzal az emberrel nem lehet gond. De, amit előttem írtak utánvételes dolog sem rossz megoldás.
2011. aug. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!