Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS LÉGYSZI SEGÍTSETEK?

SOS LÉGYSZI SEGÍTSETEK?

Figyelt kérdés

Ma voltam a 18 hetes uh-n és azt mondta a doki,hogy a lepény a hátsó falon mélyen eléri a méhszájat!

Azt mondta ez nem túl jó!

Kérdeztem miért választ érthetőt nem kaptam,csak annyit mondott hát könnyen elvetélhetek!!

Eddig amúgy minden rendben van(volt) minden vizsgálat eredménye tökéletes!

Borzasztóan félek kérlek írjatok valami biztatót!


2011. júl. 6. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne izgulj, a lepény vándorolni fog! Az enyém a méhszájon volt elég sokáig, egyszer bevéreztem vele szex miatt. Azt mondta a doki, hogyha szülés előtt is ott lesz, akkor császározni kell, de végül elvándorolt onnan.
2011. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vetélsz el, a lepény a méh növekedésével rendszerint elkerül a méhszájtól. De ha nem, akkor sincs nagy gond, csak akkor biztos a császár, mert nyilván nem lehet a méhszájat fedő lepénnyel hüvelyi úton szülni. Nyugalom!!!
2011. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Először is nyugodj meg! És pihenj sokat lehetőleg úgy, hogy a lábat feljebb legyen kicsit mint a csípőd. Ha megoldható az ágy lábát kicsit emeljétek meg, nem kell nagyon.

Szépen feljebb fog kúszni a méhlepény.

2011. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem, a lepény nem vándorol, és nem kúszik!!! A méh növekedése miatt kerül arrébb, de ennek semmi köze az ágyhoz és annak lábához.
2011. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mostmár egy kicsit megnyugodtam!

2011. júl. 6. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy paráztat de nem mondja el a lényeget!

Az, hogy mélyen tapad, eléri a méhszájat, azért lehet veszélyes, mert a méhszájról könnyebben leválhat a nem jól tapadó lepény. De: ez még nem jelenti, hogy veled meg fog történni! Nekem a 32. hétig mélyen volt, akkor aztán végre jó helyre került, így simán szülhettem. Ha valakinek végig lent marad, esetleg még szüléskor is rálógna a méhszájra, akkor mindenképpen császározni kell, megelőzendő a nagy vérveszteséget.

Viszont: ahogy nő a méhed, húzza magával a lepényt is, így akár néhány hét múlva feljebb is kerülhet neked is. addig pedig óvatosan emelj, ne cipekedj nagyon. Ha esetleg vérzést vagy barnázást észlelnél, akkor pedig AZONNAL kórház! [link]

2011. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az én dokim nagy pancser volt, mert nekem feküdnöm kellett és ágylábat emelni, e miatt.
2011. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
22:09-es nagyon köszönöm a választ és a linket!
2011. júl. 6. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Amennyiben vérzést tapasztalsz, azonnal kórház!

Nem kell aggódnod ilyen bunkó doki miatt! El kellett volna magyaráznia, h mit jelent, és nem riogatni!

Ahogy nő a méhed a méhlepény úgy fog vándorolni. Ezt majd figyelni fogják. Mikor kell visszamenned?

Én lehet, h megfontolnék egy orvos cserét a helyedben.

Azért pihenj, és lehetőleg túl nehezet ne emelj.


Boldog babavárást! :)


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!

2 hét múlva kell uh-ra visszamennem!

Dokicserét mindenképp megejtem már találtam is egy jót és voltam is nála ma!Nagyon rendes elmondta,hogy mi hogy van és ne aggódjak ez nem akkora probléma.

Mondta ő is,hogy pihenjek ne emeljek,ne biciklizzek,párrommal kerüljük egymást!Most már megnyugodtam!Hát igen előző doki elég bunkó sajnos!

Köszönöm a nyugtató szavakat!

Sok boldogságot a picurkádhoz,és jó egészséget nektek!

2011. júl. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!