Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten milyen üzletben...

Budapesten milyen üzletben vennétek kisfiúnak ajándékba /bébi/ruhát?

Figyelt kérdés
Kik , TAKKO, C&A NEM JÓ
2011. aug. 17. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesco
2011. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ha nagyon profit akarsz akkor a BRENDON( de az kib*szott drága) De C&A is tökéletes meg a TESCO is
2011. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most nagyon jó akciók vannak a C&A-ban, de a Tescoban is nagyon szép és jó árú ruhákat találsz. A brendon szerintem elég húzós árban van. De a Cora és az auchan is elég jó. Jó vásárlást!
2011. aug. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok Tesco párti, de ott tényleg jó baba ruhák és kiegészítők vannak, és árakban nincs úgy elszállva mint mondjuk a Brendon. A Tescoban sokszor van akció is, én múltkor pl. egy kétszer leakciózott babacipőt vettem 2000 helyett 400!! FT-ért.
2011. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
H&M
2011. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!