Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen nem baj ha meg...

14 hetesen nem baj ha meg mindig hanyok? Meddig tart meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hét után még erősödött a hányás és a 19. héten hánytam utoljára.
2009. ápr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más.Van aki megse érzi a terhességet,van aki végighányja 9 hónapot.Ha szerencsés vagy akkor lassan elmúlik.Én kb. a 16.hétig hánytam szinte minden reggel.Egy 25 hetes km
2009. ápr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Adri baba ***** válasza:
59%
Általában addig tart a hányás míg a baba meg nem mozdul!
2009. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem hánytam, de folyamatos erős hányingerem volt, ami kb a 12. héten enyhült. Most én is 14 hetes vagyok, esténként néha még visszatér, de már kezdem magam jól érezni:) Kitartás, hamarosan elmúlik!!!
2009. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 38 hét 3 naposan szültem a lányomat és még elözö délbe is kihánytam az ebédet!Úgyhogy lehet a végéig:((((
2009. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a 18. hétig tartott, azóta nem járok dolgozni, és már a táppénz első napján elmaradt a reggeli műsör. Pedig nem is gondoltam volna, hogy a munka okozta stressz miatt kergetem a rókát.

Kitartás, reméljük nálad se tart örökké!

Üdv 26 hetes kismama

2009. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
műsör=műsor !
2009. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 16. hétben és újra jelentkezik a hányinger és hányás, sőt most erősebben mint az első trimeszterben. Borzalmas. Este menetrendszerűen 10-11 óra körül okádok mint a malac, aztán takarítom a wc-t és környékét.
2011. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!