Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen szabad...

9 hetes terhesen szabad strandra mennem?

Figyelt kérdés
Vagy csak meleg vízbe nem szabad? vagy csak forró vízbe nem? A mezőkövesdi Zsóryba készülnénk. A gyógyvizek nem árthatnak?
2011. aug. 18. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem strandra terhesen, főleg nem melegvizes gyógyfürdőbe.

Valaki biztos bátrabb, mint én, és valakinek biztos nem is okoz gondot, de eszem ágában nem volt bármit is kockáztatni.

2011. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem mennék. A Zsóry vizébe pedig tuti nem, már messziről bűzlik a vize. Szerintem max. ússz az úszómedencében, ha nem túl hideg, a gyógyvizet, meleg vizet messziről kerüld! Vigyél több fürdőruhát, ha kijössz a vízből, cseréld le!
2011. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, vagy csak nézd meg a vizet, de bele semmiképp se menj.Gondold el hányan és milyen emberek úszkálnak benne. Sose lehet tudni. Nem éri meg kockáztatni.
2011. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyógyvízbe ne menj semmiképp.Meg szerintem melegbe sem, nem amiatt, hogy elmehet a baba, hanem ilyenkor fogékonyabb az ember jó kis gombás fertőzésekre!Sajna én is átéltem, csak 6 hetesen.Ha mész is vízbe, szerintem valami kintibe, ami nem ilyan meleg, kb 25-28fokos.
2011. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, mennek a zöld kezek
2011. aug. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!