Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés előtti napon...

Cukorterhelés előtti napon mit egyek?

Figyelt kérdés

Az első gyerekemmel a cukrom úgy alakult, hogy a reggeli jó volt, aztán 1 óra múlva felment, de nem volt káros, viszont a 2 órásra nem ment le egyáltalán. Ez ellen tudok valamit csinálni? Most csak a reggelig meg a 2 órásat veszik le.

Emiatt kórházba is küldtek (itt ez a szokás), 6-szor vettek vért egy nap és kiderült, hogy semmi bajom, jó a cukrom. De most már van egy kislányom, nem akarok ilyen hülyeség miatt befeküdni.


Tudtok valami praktikát, hogy lemenjen a cukrom?


2009. ápr. 15. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok sajnos érdemileg segíteni, de arra azért vigyázz, hogy ne koplalj! Nekem azt mondták, hogy már csak azért is kell előtte nap rendesen enni, nehogy rosszul legyél másnap délelőtt.

Remélem sikerül megúsznod a kórházat!

2009. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem számít, hogy előtte mit eszel, ha a cukrod normális! De ez csak az én véleményem! Sok szerencsét!
2009. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem hinném, hogy ez befolyásolná. Én előtte egész nap pizzát zabáltam:))) és teljesen tökéletes volt az eredményem.

2009. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz csak akkor ne egyél
2009. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy az előtte lévő napokban kicsit terheljem meg a szervezetem szénhidráttal, "szokassam" egy kicsit hozzá a nagy dózishoz( nem feltétlenül édességgel ) amit meg is tettem. A vérvétel előtti napon este 6 után már nem volt szabad enni. Másnapi éhes cukrom 3.7, a terheléses meg 5.3 volt.
2009. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor az eső éhgyomri cukrod jó volt csak a terheléses nem.Nekem a védőnőm azt mondta hogy sétáljak a 2 óra alatt.Kimentem a piacra.Nem volt semmi gondom igaz a határon volt az érték.De ha gond van a cukorral akkor ugyis kiderül és jobb előbb mint valami baj legyen.Boldog babavárást.2 gyerekes és jelenleg 23 hetes anyuka
2009. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!