Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a nyákdugó állaga?

Milyen a nyákdugó állaga?

Figyelt kérdés
Tegnap egy olyan darab jött ki belőlem, mint amikor pé-m volt annak idején. Elnézést a tényszerűségemért, de szeretném pontosan leírni mit láttam. Olyan volt, mint egy jobban besűrűsödött orrváladék, kb. z.borsó nagyságú és a közepe fehér volt, a széle átlátszó. Tegnap iszonyatosan fájt a derekam, kisugárzott a hasamra előre aztán le a szeméremcsontomra és a hasam is lejjebb ment. 34 hetes vagyok. Mi lehetett ez?
2009. ápr. 15. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szinte tuti a nyákdugó. Erősen kocsonyás anyag, nem folyik. Én a helyedben felkeresném a dokim. A napokban, ha lehet vagy akár ma délután.
2009. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha zöldborsó nagyságú volt,akkor nem valószínű,hogy a nyákdugó távozott,vagyis annak darabja.

De a dokidat keresd fel ha úgy érzed,inkább nézzen meg feleslegesen minthogy baj legyen.

A nyákdugó sokféle színű és állagú lehet.Az egészen folyós nyáktól a sűrű nyúlós tapadósig.A színe lehet színtelen fehér véres barnás.Én az első szülésemnél észre sem vettem,mert közvetlenül a szülés előtt távozott.A másodiknál 10 nappal a szülés előtt,a harmadiknál a szülés előtti nap.De nagyobb mennyiségű,nem borsó nagyságú.Ez szerintem nálad csak hüvely váladék volt,az is lehet nyálkás kocsonyás mint pé-kor.

Azért látogasd meg a dokidat.

Minden jót,könnyű szülést.

2009. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem darabokban távozott, sok kicsi borsó, úgyhogy lehet. Kinek hogy.
2009. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nyákdugó egy darabja lehetett, de az nem probléma. Én inkább a fájások miatt ijednék meg egy picit, hiszen az erős fájdalom még korai. Mindenképp beszélj orvossal, lehet hogy pihenést ír elő, főleg, ha nyíltál is már egy kicsit. Sok boldogságot!
2009. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!