Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-25 héten miért kell meg...

24-25 héten miért kell meg inni a cukros vizet vérvételkor? Milyen érzés mikor mozog a baba? és apuka mikor fogja érezni hogy mozog a baba az én párom már egy kicsit ideges hogy ö nem érzi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az terheléses vércukorvizsgálat lesz, célja a terhességi cukorbetegség kiszűrése.
2011. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert egyszer vért vesznek éhgyomorra, utána cukros víz ivása után, hogy lássák a különbséget.
2011. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt nem kellett azt a cukros löttyöt meginni, helyette 2 zsömi+2 dl langyos tej volt!:D Nyugalom, majd fogja Apuka is érezni, de mi a legkisebb mocorgást is érezzük, amikor riasztjuk Apukát is, hogy itt fogd meg, de mégsem érez semmit. Igazából akkor érzi majd ha nagyobb lesz és forgolódik a kis helyen. Nekem ilyenkor szemmel láthatóan olyan volt a hasam mint amikor a megdermedt kocsonyát/zselatint picit megpöckölöd! :D
2011. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira félni a cukros víztől.Én féltem hogy ki fogom hányni de vittem citromot és úgy elviselhetőbb volt az íze,Persze azért nem kortyolgattam.Nekem 18 hetesen mozdult meg először a kislányom,mikor hanyatt feküdtem akkor lehetett a legjobban érezni.
2011. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat hát holnap megyek vérvételre!!! további szép napot!!
2011. szept. 12. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartást, nem lesz olyan rossz, mint amilyennek képzeled. Elviselhető az íze, gyorsan megiszod és kész! Sokan félnek tőle, én is féltem anno, de simán megittam, semmi bajom nem lett utána. A legrosszabb nekem a várakozás volt a két vérvétel között.
2011. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!