Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves 32 hetes km társaim,...

Kedves 32 hetes km társaim, hogy érzitek magatokat, mekkora a babátok, fiú v. Lány, megvettetek-e már mindent, be van-e már csomagolva a kórházi cuccotok, mennyit híztatok, ki mikorra van kiírva, egyszóval mindenre kíváncsi vagyok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 33 hetes vagyok júni 1 re vagyok kiírva,teljesen változó a közérzetem, hol tök jól vagyok hol meg egész nap csak aludnék.Mostanság eléggé küzdök a gyomorsavval, emiatt hányingerem van.Melette hasmenésem is:-(

Az éjszakák is hol jók, hol meg nagyon nehezen telnek. Alapvetően, mintha rámkötöttek volna valami nehezéket.

A lépcsőzés az első emeletig oké, utána meg lihegek és meg kell állnom pihenni közben, pedig nincs nagy pocim, eddig 7 kilót híztam.

Te , hogy vagy ezzel a fáradékonysággal? Én mindig sportoltam ezért, olyan fura, hogy ennyire hamar kifulladok,lassan tudok menni is:-)

A kórházi cuccokat már beszereztem és elkezdtem a pakolást is.

A babám kisfiú lesz, de a súlyát sajna most nem tudom, mert 28 hetesen voltam utoljára uh-n, akkor 1100gr. volt, már 2 kiló körül kellene hogy legyen, de el sem tudom képzelni, hogy fér el a kicsi pocimba:-)Bár lehet befelé növünk:-)

Szerencsére a babás cuccok nagy része megvan, még a kiságyra várunk az jövőhéten lesz készen.

Úgy terveztem, hogy a vége felé már ne kelljen szaladgálni.

Már a mosással, vasalással is kész vagyok, mondjuk beletelt vagy egy hétbe!:-)

Neked mid lesz?

Üdv,további jó babavárást!:-)

2009. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam is a fáradékonyság jellemző,meg a derékfájás,főleg amikor lepihenek,segítség kell a fölüléshez.Még idáig az alvással nem volt annyira problémám,de szerintem lassan kezd az is alábbhagyni.Kislányom lesz,most olyan 1300 gr körül van ,tehát nem lesz nagy baba.Már van egy lányom,ő sem volt óriásbaby.A gyerkőcömnek,hála az első csajszinak,mindene megvan,de még nem mostam,vasaltam ki semmit.Magamnak a kórházi cuccokat holnap kezdem el beszerezni,én sem akarom az utolsó pillanatra hagyni,mert már nem lesz erőm szaladgálni.Eddig 8 kg-ot híztam,de nagyon odafigyelek a kajálásra,mert az első terhességemnél felugrott jó pár kg.Egyébként jól érzem magam,csak minden lassabban,komótosabban megy.Ja egyébként júni 12-re vagyok kiírva.Köszi a válaszodat.További boldog babavárást és könnyű szülést.
2009. ápr. 15. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

en juni 14-re vagyok kiirva.a korhäzi cuccot meg nem raktam össze,meg värok vele a 35.hetig.amugy a baba cuccait mär kimostam,be is van rendezve a szekrenye.csak 1-2 aprosäg hiänyzik meg,de jövö heten talän azok is meg lesznek.en is färadekony vagyok,meg a derekam szokott fäjni a mäszkälästol.a gyomorsavam is zavar,föleg este a rossz,ugyhogy a tejes doboz az ägyam mellett van mindig,segiteni szokott.ja,amugy kisfiam lesz,es most kb 2kilo.(30hetes uh-n 1800-ra saccoltäk)jo sokat mocorog,szereti a bordäimat piszkälni.. :) boldog babaväräst!

2009. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én júni 11-re vagyok kiírva. Kezdek aggódni a szülés miatt, meg még egy-két dolog miatt, de gondolom ez normális. A babóm a 29. héten volt 1280 g, most nem tudom mekkora, de én pici anyuka leszek, talán nem lesz óriás babám sem. Ja, kisfiú, Dominik. Igazából én még nem sokat tettem, jövő héten érkezik a kiságy, babakocsi már itt van. Rucikat kaptam innen-onnan, a héten akartam kimosni, de eddig elmaradt.

Eddig egész jól viseltem a terhességet, 7 kg híztam a 28. hétig, azóta nem is mértük. Mostanság kezd fájni a hátam, kényelmetlen néha az ülés és az alvás is sajnos. Kimerít a séta a boltig és vissza. De már nagyon várom, hogy kezemben tarthassam az én pici fiamat. :)

Mindenkinek boldog babavárást!

2009. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kimondottam élvezem,hogy bejött a jóidő és mindig megyek valamerre,mert otthon unalmas lenne.Csak az éjszakával nem vagyok megbékülve,mert egyszer fázom,máskor folyik rólam a víz.

Kisfiam lesz,Márkocska :) és június 8.-ra vagyunk kiírva. előző héten voltunk UH-n,1600gr-ra és 42 centire mérték. Eddig 9 kilót szedtem fel,és most érzem,hogy kezdenek fájni a lábaim.

A ruhácskák nagy mértékbe bevannak szerezve,csak még nem vettem rá magam,hogy összekészítsem őket.Babakocsit a jövőhéten veszünk,remélem a kiságy is hamar meglesz.:)

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!