Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig dolgoztok még?...

Hányadik hétig dolgoztok még? Milyen munkát?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok vállalkozó,úgy terveztem a várandósságom elején, hogy szeretnék végig dolgozni, de most úgy érzem nagyon fáradok...ti meddig tervezitek? Vagy meddig bírtátok?
2009. ápr. 15. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 35.hétig dolgoztam ülőmunkát könyvelő vagyok.
2009. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 32 héten hagytam abba. Egy étteremben dolgozom és végig egész jól bírtam. Amikor elfáradtam akkor leültem. :)
2009. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én a 28.héten kivettem a maradék szabimat(2hét) és utána mentem tp-re.Tehát hivatalosan 30.hétig dolgoztam.Én egész nap vezettem és ki-be szálltam a kocsiból,kényelmetlen volt már.Azóta megszületett a lányom (5 hónapos)
2009. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 25 hetes. Épp ezen gondolkodom én is, hogy meddig dolgozzak még. Tanár vagyok. Vajon végig bírom még a tanévet? Épp a hétvégén döntöttem el, hogy talán végig dolgozom. ...ha minden rendben. Akkor leszek 34 hetes. Bár, így nem sok időm marad - szerintem - a készülődésre.
2009. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 31hetes vagyok,tanító. Június 1-ig dolgzom, és június 18-ra vagyok kiírva. :)

A ha nem bírod,akkor ne csináld.Most Ti vagytok a legfontosabbak és ne más mondja meg,h bírod magad.

2009. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A negyedik vagyok.

Huhhhh.... Nem vagy semmi. Te is tanító vagy? Én is.... Te a 37. hétig akarsz tanítani?????

Egyik éjjel azt álmodtam, hogy az osztályomból az egyik kisfiú egy focilabdát rúgott neki a pocakomnak. Nagyon rossz volt. Még álmomban is arra koncentráltam, hogy ugye mozog a picim.

Biztos, hogy addig dolgozol?????????

2009. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ülőmunkát végzek multinál, 30. hétig fogok maradni. Az elején azt gondoltam hogy ez túl kevés, és mások tovább is szoktak de mostanra már alig várom hogy pihenhessek :)


19h

2009. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos addig kell dolgoznom,mert most építkezünk és a hitelt is akkor kapjuk meg,meg az igazgatónak is megígértem,így neki könnyebb lesz a helyzete,nem hagyhatom cserben. Bár már igen jó lenne itthon.

31hetes

2009. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!