Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig dolgoztok?...

Hányadik hétig dolgoztok? Meddig nem zavar a has mérete a munkában.

Figyelt kérdés
terveim szerint 22. hetesen megyek majd el betegszabira.
2010. ápr. 13. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván attól függ a legjobban, hogy mit dolgozol.


Én íróasztal mögött ültem, 32. hétig dolgoztam, akkor is csak már meguntam a melót, azért hagytam abba a munkát. Simán bírtam volna még 4-5 hetet.

2010. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Én a 33. hétig bírtam, addigra úgy elkezdtem vizesedni hogy az állás-ülés stb.től a duplájára nőtt mindenem a nap végére, menni alig bírtam.

A második terhességemnél nem volt ilyesmi panaszom de akkor viszont görcsöltem a 17.héttől kezdve igy nem mertem kockáztatni, kiirattam magam.

Ez amúgy munkahelytől is függ én eüben dolgoztam, nem tudtam üldögélni egész nap mondjuk feltett lábbal.

2010. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Szia, mindkét lányommal a 36. hétig dolgoztam. Irodában dolgoztam, tehát nem zavart. Az idegesítőbb volt, hogy folyton mindenki a terhességemmel volt elfoglalva, nem pedig a munkámmal.

Én halálra untam volna magam a négy fal között otthon.

2010. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Rendőr voltam, így már sajnos korán abba kellett hagynom. Az éjszakai szolgálatok nem tettek jót, nem pihenhettem, a gyalogos járőrök kimerítettek hamar, és a növekvő pocak ebben a hivatásban nem előnyös látvány, így aztán a 3. hónap végén elköszöntem... :)
2010. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Én 35.hétig dolgoztam irodában. Tudtam volna utána is dolgozni, csak sok átadós-jegyzőkönyves munkám volt.
2010. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Július 7-re vagyok kiírva és ha nem jön hamarabb akkor júni. 31-ig mindenképp, de ha minden oké, akkor lehet hogy munkából megyek szülni. Én megőrülnék az unalomtól otthon.
2010. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Egy hivatalban dolgozom, jelenleg 29 hetes vagyok. A 33. hétig tervezem, hogy dolgozni fogok, utána még szabadságra is megyek. Tök jól vagyok, de mindenki megrökönyödve kérdezi, hogy meddig dolgozok még?? Megölne otthon az unalom, tartok tőle, hogy csak ennék unalmamban. Az első gyerkőccel is kb. eddig dolgoztam, akkorra azért már igényeltem a picit több pihenést. No meg a fészekrakó ösztön is működött és egész nap pakolásztam.
2010. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Én a sürgösségin dolgozom, de csak a 20. hétig engedte a dokim, én birtam volna tovább, de itthon is jo most 25 hetes vagyok
2010. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Én is irodában dolgoztam, a 36. hétig mentem rendszeresen, 8 órában, majd utána még be-be mentem 2-3 órákat dolgozni.
2010. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Szia,


Én is irodában dolgozom de nekem szörnyű kényelmetlen itt az ülés már hetek óta, az irodai széktől nagyon fáj a derekam, pedig felteszem a lábam, meg minden. Néha fel kell ugrálni ide vagy odamenni, meg végigülni mondjuk másfél órás meetinget, szóval nekem megmondom őszintén nagyon kényelmetlen.

Most vagyok 25. hétben, elvileg a 31-ig dolgoznék de lehet hamarabb elmegyek mert kezd már sok lenni, nem is beszélve a reggeli bkv harctól, miíg beérek már néha leszakad a derekam és úgy fújtatok mint aki félmaratont futott.

2010. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!