Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van úgy valaki, hogy a "reggel...

Van úgy valaki, hogy a "reggeli" rosszullét és hányinger inkább este felé gyötri?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem gyötör egész nap amint kiteszem a lábam az ágyból, ezért aztán 9 előtt ki sem kelek. Na persze egész éjjel alig alszok mert állandóan pisilni járok meg az éhség gyötör, mivel egész nap hányingerem van... Rémes és ez megy már lassan 4 hete és csak most kezdem a 8. hetemet... Kitartsát! :-)

2009. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam így az elején.

Úgy a 7. hét környékén lefekvés után mindig émelyegtem.

Reggelre elmúlt.

Boldog babavárást!

9 hós kicsi fiú anyukája

2009. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kétszer. Állandó émelygés délutántól és 3x, illetve 2x hánytam..
2009. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak émelygést tapasztalok,de mindig csak este...
2009. ápr. 15. 21:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a kisfiammal voltam így. Csak este és csak émelygés. Egy kis mazsolát eszegettem. Soha nem volt rosszabb. Szépen, amikor idővel kellett, megszűnt ez a kis rosszullét.
2009. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleinte inkább este jöttek elő a rosszullétek, majd a 8.héttől már szinte bármikor rám tört.
2009. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig este émelyegtem,aztán rá nem sokkal mindig ki is jött a kaja! Mondta a dokim,h ez gyakori,h este jönnek a rosszul létek!

23hetes kismama.

2009. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, reggelente ritkán voltam rosszul, a jellemző az egész napos émelygés volt. Néha még most is és főleg este. Voltak olyan napok mikor semmi bajom nem volt. Idővel elmúlik (reméljük) :D
2009. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fiammal éjjel-nappal hánytam. Most 7 hetes vagyok és vámpír üzemmódban. Nappal alszom, mert éjjel iszonyat rosszul vagyok. Egész éjjel hányingerem van, pisilni járok, nagyon rosszul vagyok. Aztán amikor felkel a nap elalszom. :) Most kipróbáltam, hogy nyitott ablaknál fekszem, jobb lett.
2009. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én néha rosszul voltam napközben, de úgy este 5-6 körül kezdtem főleg émelyegni. Próbáltam ilyenkor valamit eszegetni, és sokat pihentem. A 12. hét után ez megszűnt. Ezt kívánom neked is :-)!
2009. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!