Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van úgy valaki, hogy a "reggel...

Van úgy valaki, hogy a "reggeli" rosszullét és hányinger inkább este felé gyötri?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 20:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én mindig ugy vagyok vele, hogy este, kb 7 után elkezd émelyegni a gyomrom, és nagyon szraul érzem magam, de viszont hányingerem nincsen, csaj émelyeg a gyomrom.. lassan már 8 hónapja, de szerencsére nem minden nap. Nem tudom hogy mitől lehet, de nagyon rossz. Reggelre mikor felkelek, addigra már semmi bajom nincsen. a Legrosszabb, hogy mikor barátnőm itt van nálam és itt alszik akkor nem tudok odabújni hozzá, mert csak háton tudok aludni, ha oldalamon alszok akkor még rosszabbul leszek... Nem tudom miért van ez...
2010. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
úúú..:S nem 8 hónapja hanem 8 hete:)
2010. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 dodink13 válasza:

Nekem az első pillanattól fogva hányingerem van,hányok.

Most 13hetes vagyok.Általában délután kezdődik és sokszor kitart egész este,éjjel.Remélem lassan elmúlik.

Kitartás neked is!

2010. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi,kitartottam,már 11 hónapos a fiam :)
2010. nov. 4. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!