Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb vagy bal oldalt érzed...

Jobb vagy bal oldalt érzed inkább/helyezkedik el a babád a méhedben, fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél jobb oldalt éreztem többször lány lett:))
2011. aug. 21. 14:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én egy ismerösömtöl hallotam hogy a jobb oldalon kislány bal kisfú , neki a bal petefészkét kivették és a doki azt mondta hogy 90% hogy csak kislána lehet és az is van, sokan azt mondják hogy hülyeség de szerintem van benne valami:-)
2011. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy ismerösömnek,a bal petefészkét kivették és a doki azt mondta hogy 90% hogy csak kislánya lehet és az is van, sokan azt mondják hogy hülyeség de szerintem van benne valami:-) Nekem 2 fiam van mindkettö bal oldali volt ,a mostani babám meg jobb oldalon van és vele nagyon sokat émelygek teljesen
2011. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem gondoltam, hogy ez ennyire igaz lehet!
2011. aug. 22. 07:59
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam már 3 éves, arra nem emlékszem annyira, de most kislányt várunk és ő határozottan a jobb oldalon van.:)

2011. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam végig jobb oldalon volt, most viszont befordult a bal oldalra, a 36. héten.
2011. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a babonákban, de ez a kérdés most elgondolkodtatott. 28. hétben vagyok, végig a jobb oldalamon éreztem eddig, 5 Uh-n voltam és mindig a jobb oldalamon volt. Jah és persze kislány:)
2011. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeptemberben a 3. is kislány lett! :-)


Üdv:6.válaszadó

2011. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

GRATULÁLOK :)))

sajnos én még nem tudom ki lakik odabent, meg még inkább csak alul érzem mozogni, most a 20 hétben, ha kiderül megírom!

2011. dec. 27. 20:11
 19/19 anonim válasza:

Sziasztok

En 3 evvel ezelott mikor akislanyommal voltam terhes akkor jobb oldalamon volt a mehlepeny ezt onnan tudom, hogy mikor megszuletett es kivettek a mehlepenyt masnap a jobb oldalamon fajt a hege es a kislanykam is mindig ott dugta ki magat.. Most a mehlepeny is bal oldalt van es a baba is ott helyezkedik el..azt mondtak lany de kb az allapotossagom 6.hetetol fiunak erzem es a sos es savanyu csipos csirket tejet meg sajtot kivanom allandoan, nem birom meginni az uditoket, megenni a sutiket es a gyumolcsoket sem. Kiveve a granatalmat az meg ugye savanyu. Jah nagy kedvencem a citromos tea de az os jo citromosan. Jah fiurol valo almaim vannak es a 3 eves kislanyom a 12.heti ultrahangom ota mondja hogy kisocsije lesz. Hat biztosra majd Februarban meg tudjuk:)

2016. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!