Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen milyena 4D ultrahan...

18 hetesen milyena 4D ultrahang vizsgálat?

Figyelt kérdés
Aki volt írjon legyen szíves,milyen volt.Minden érdekel.
2009. ápr. 15. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a látványra gondolsz akkor fantasztikus. Akkor még olyan pici,hogy egyben (tetőtől talpig), látod a babácskádat. Ahogy úszkál, (jó esetben ha nem alszik :). Már kész ember formája van. Nekem fantasztikus élmény volt, és megbántam volna ha kihagyom. Az arcformája még persze nem látszik, de csodaszépek már akkor is. 8 hós baba anyukája.
2009. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
SZia!Nagyon szépen köszönöm a választ!!!Akkor mi is megyünk!Nagyon kíváncsi vagyok már a babánkra.
2009. ápr. 16. 05:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is menj el akkor! Mi is voltunk és olyan jó kis dvd-t kaptunk a picuriról. Ott táncikált, meg léggitározott:D nagyon cuki volt.

Voltunk 25 hetesen is, ott már csak 1-1 részletet tudnak mutatni, nem is sikerült olyan izgire a dvd, de az meg azért jó mert az arca már teljesen jól látszott.

Ja, és ne ijedj meg, ha kicsit fura a feje a 18 hetesen:) én ezen paráztam (azért van benne torzítás hiszen úgy rakja össze a metszeti képeket).

2009. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!Sok boldogságot kívánok a babához és persze az előző válaszolónak is!:)))
2009. ápr. 16. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!