Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40-en túl hogy vagytok?...

40-en túl hogy vagytok? Nektek mit mondanak?

Figyelt kérdés

MA vagyok 40+3 hetes. Hétvégén a ctg jelzett fájásokat, én is éreztem! 10, majd 5, majd megint 10 percesek.


Sajnos semmilyen tájékoztatást nem kapok hogy mi jön még! Teljesen ki vagyok készülve! :S


2011. aug. 22. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs dokid?

Mikor kell menni vizsgálatra?

Nekem épp 40 hét 3 naposan nézték a magzatvizet és már zavaros volt ezért elindították a szülést.

Nekem akkor azt mondta a dokim, hogy ha minden rendben lenne, akkor 41. héten megindítaná a szülést, viszont a zavaros magzatvíz miatt elindította végül előbb.


Amúgy ne aggódj, sokan hordják túl, és legtöbbször a baba tudja hogy mikor kell jönnie. Ha rendszereződnek a fájások, akkor menj be kórházba.

Babád mozog rendesen? Ha igen, akkor semmi gond nincs.

2011. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs dokim! Ma megyek a kórházba ctg-re, meg az éppen bent lévő dokik egyikét elkapom hogy vizsgáljon meg rendesen, mert 3 hete nem járt szakavatott ember ott lent és már ez is nagyon zavar.


A drága mozog rendesen, meg sokat csuklik még mindig, de mivel alig vizsgáltak az elmúlt hetekben, így nagyon aggódom érte!


37. héten volt uh-m azon 2-3-ad fokban volt érett a méhlepény, 2 hete azt mondta egy másik uh-s nő (azzal volt leginkább elfoglalva, hogy állandóan csörgött a telefon és tiszta idegbeteg volt) hogy minden oké! Ezt nem igazán értettem hogy ha valami egyszer már nem az igazi az hogy lehet teljesen jó 2 hét múlva!

2011. aug. 22. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:

2-3 fokban érett méhlepény ilyenkor már teljesen normális, hiszen a vége (felé) tartasz, lehet erre értette, hogy minden OK.

Egy doki mindenképpen nézzen meg ma!

Én pl. pont 40. hétre szültem, aznap voltam nst-n, minden rendben volt, dokim utána megvizsgált és azt mondta, hogy a 2 nappal későbbi nst-re már enm lesz szükség, mert aznap val.szeg szülünk, igaza is lett. Pedig tök jól voltam, semmi fájás, babám mozgott rendesen, csak hát a méhszájam közben kinyílt. Szóval lásson doki, 40+3 hetesen amúgy is sűrűbben kell nst-re járni, kapj el valakit, aki megnéz.

2011. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Edit12 ***** válasza:

Holnap töltöm a 41.hetet. Az utolsó hétben minden nap voltam bent NST-n, minden rendben volt. De mivel már 1 hete túlhordom, holnap reggel mennem kell és megindítja. Örülök, hogy holnap már a kezemben tarthatom. Egy hete elindultam, hogy fájások meg minden, de vaklárma volt. Na az nagyon rosszul jött ki, már nagyon beleléltem magam.

Ha vmit nem tudsz, kérdezd meg a dokit. Meglepő, hogy mennyire készségesek, elmesélnek mindent. Nekem ezzel kapcsolatban csak jó tapasztalataim vannak.

Kitartás!!!

2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Szerencsés vagy hogy körülötted ilyen dokik vannak, de engem ma még megvizsgálni se volt hajlandó, csak vita után, 3 hete nem nézte meg senki hogy állok lent.


Hiába kérdeztem hogy meddig kell várni, az volt a válasz hogy ez nem az ő dolga!

2011. aug. 22. 17:27
 6/7 betta55 ***** válasza:

Szia!

Véletlenül nem Pécsre jársz?Ott ugyanezzel a problémával küzdök én is. Pénteken töltöm a 40.hetet, de jó nagy ívben le vagyok kakálva, mert nincs fogadott orvosom. Én sem tudom ki fog majd befektetni, ha nem indul el a szülés magától. Gondolom majd az nst-s mond valamit. A terhesgondozáson közölték, hogy nem kell mennem oda már. Furi mi?!Nekem most pénzteken lesz a terheléses nst, abban bízom talán akkor úgy dönt a fiatalúr, hogy ki szeretne jönni.ugyhogy más is jár ebben a cipőben a mai világban. Ez van! Kitartást és könnyű szülést kívánok!

2011. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia betta55!


Nem Pécsre járok, megfogsz lepődni, de Pesten is ugyan ilyen gáz a helyzet! :S


Ma megyek megint ctg-re, utána megpróbálok találni valami normális dokit, ha nem sikerül akkor irány egy másik kórház, mert ezt én nem fogom hagyni, hogy a lányomnak bármi baja legyen odabent!


Szerencsére mocorog és csuklik még, így ebből tudom hogy jól van!


Se egy uh-t nem néztek 2 hete, se magzat vizet nem vizsgáltak még, pedig azt is kéne már.


Remélem megoldódnak a bajaink és mind ketten hamarosan babázhatunk!


Kitartást!

2011. aug. 23. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!