Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C1111 értéknél mennyire...

C1111 értéknél mennyire "kell" megijednem, vigyáznom a mozgással? 30 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Egy hete c1111 et mért a dokim. Akkor azt mondta, hogy ki vagyok nyílva egy ujjnyira (tudom, hogy mit jelent a c1111) és most nem tudom mennyit kell pihennem. Ilyenért nem akarom hívogatni, hogy akkor most moshatok/teregethetek/vasalhatok e, mert ezt kicsit túlzásnak tartom.

Aki volt már ilyen idős terhesen ennyire nyitva, mire számíthatok?


2011. szept. 15. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
No, szerintem kicsit félreértetted a dokit! Az, hogy 1 ujjnyira nyitva vagy, nem biztosan azt jelenti, amit írtál.. Nekem is ezt mondta anno, aztán szépen beírta a kiskönyvbe, hogy C2100.. Szóval, én erre azért biztosan rákérdeztem volna a félreértések elkerülése miatt.. Sőt! Úgy gondolom, hogy ha első babával a 30. héten ilyen értéket mért volna, azonnal befektet és nem enged haza.. Vagy: szépen elmondja, hogy otthon szigorú ágynyugalom, szextilalom, stb.. ha ezeket nem mondta, én arra tippelnék, hogy a külső méhszájra értette a dolgot.. főleg, hogy a méhnyak megrövidüléséről nem szólt eg szót se....
2011. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

1111- 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj.

Tehát nyílsz kifelé. Ha a doki nem mondott rá semmit, akkor minden mehet ugyanúgy, csak azért egyszerre sokat ne emelj, és ne sokat hajolgass!

2011. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyi az érték, akkor jobb ha inkább csak fekszel. Már 2110-nél be akart fektetni a dokim.
2011. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele végül. pihenni kell, feküdni. Második babám már és az elsővel a 33.héten bekerültem a kórházba.Ezt el kell most kerülnöm, mert iszonyat nyomasztó egy állapot, ami ott bent van. Csak túllihegni sem szeretném, mert ugye itt van az első fiam, akiről gondoskodni kell.

Az ülés a legrosszabb, feküdni csak oldalt szabad, ha keményedek le kell feküdnöm...de így elmenni bármit is intézni nem lehet. Valamit valamiért...

2011. szept. 16. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, gondoltam hogy feküdni kell. Tartsd be, és nem lesz gond. Mint mondtam, engem 2110-zel be akart fektetni a doki, igaz ikreket vártam, de én is sokat pihentem, nekem is volt egy 20 hós itthon, akit el kellett látni. Kérj segítséget, ha tudsz. Én egy hónappal szültem előbb az ikreket, nem volt már semmi gond belőle.

Szorítok, hogy minden rendben legyen, vigyázz magatokra!

2011. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!