Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-hetes kismami! Mikor...

31-hetes kismami! Mikor eggyütt vagyunk a párommal utánna mindig olyan csúnya darabok jönnek ki belölem. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
belém megy el....köszike
2009. ápr. 16. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem egyértelmű a kérdésed, így szerintem nem tudunk segíteni! Miféle darabok jönnek ki belőled?
2009. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ilyen tútós szerü darabok,és zöldes
2009. ápr. 16. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azonnal orvos, mert ez biztosan valami nagy probléma, még soha senkinél nem hallottam ilyet........
2009. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kaptál egy jó kis fertőzést!Futás a dokihoz,ez nem játék!
2009. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha zöldes akkor valami gombás fertőzés lesz, pont emiatt voltam dokinál nemrég, felírt Kliont. Ami még nagyon jó ez ellen natur élőflórás joghurtot kell enni, tényleg használ!Doki azért nézzen meg mindenképp! Ja és addig semmi szex mert a párod is elkaphatja, vagy már el is kapta, őt is kezelni kell nehogy ide-oda fertőzzétek egymást!
2009. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban gomba lesz az!

Mikogal, Canesten, Betadine, Klion segíthet!

Bár nekem csak szakaszokra múlt el, aztán visszajött. Érdekes, h amint megszültem, azonnal elmúlt!

Menj dokihoz, majd ír fel rá vmit!

Ha szüléskor is lenne (újra) ilyen, ne felejts el szólni róla a dokinak!

2009. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!