Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal több, mint egy hónapja szakítottunk, ő már tovább lépett. El akarom felejteni, mert csúnya dolgot csinált, hogy foghatnék hozzá a felejtéshez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"Egy vodka-martinit kérek. Rázva, nem keverve."
2009. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kettőt...
2009. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt akkor még hozzátenném, hogy nem töltöttem be a 18-at. Olyan válaszokat kérek, amik azért ehhez illenek. És olyat sem kérek, hogy: "tini vagy, mit akarsz felejteni?"
2009. dec. 21. 22:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Velem meg 3 hete szakított barátnőm lány vagy ? Megírom neked a címét és elmondja ő, hogy lépett tovább mert nekem nem megy :)
2009. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
utsó vagyok megint nah jó...Menj bulizz beszélgess mindenki ezt írja és ezt mondja ,hogy kapcsolódj ki mondjuk nekem sincs kedvem gondolom neked sincs nagyon egyébként mit csinált?
2009. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hajaj..

a felejtés nehéz ügy.. én az exemet körülbelül a szakítás után még 6 hónapig szerettem..

nos, először is heverd ki a kapcsolatot... valakinek lehet jobb hogy ha nem lesz párkapcsolatban a szakítás után 2-3 hónapig.. aztán mehetnél mondjuk flörtölgetni, esetleg bulizni is :) és próbálni nem gondolni rá. tudom hogy nagyonnagyon nehéz... de talán az idő mindent begyógyít :) vagy általában a lányok (többek között én is), megváltoztattam a külsőm.. a hajamat rendbehozattam és rövidebbre vágatattam, a stressztől meg fogytam kb 5-6 kg-t.. xD de először megkell nyzgodnia a lelkednek hogy befogadja a következő párt :)

hajráhajrá és ne add fel a keresést :)

15/L

2009. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Egyébként, igen, lány vagyok én is.

Befüvezett, lefeküdt egy csajjal (hozzátenném, velem nyolc hónap után sem volt hajlandó) és aztán könyörgött.


Lehet velem van a baj, de én nem értem.

2009. dec. 21. 22:08
 8/14 anonim ***** válasza:
8 hónapig nem feküdt le veled holott te akartad vagy mi? És mással meg egyből?
2009. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt alkalmunk, de amikor lett volna rá, akkor csak... khm. :)
2009. dec. 21. 22:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Ajaj, itt bizony nagy baj van! De nem értem, hogy hozzád sem nyúlt 8 hónapig mással meg egyből belecsapott a lecsóba!


Na, de szerintem menj és bulizz, érezd jól magad, ismerkedj (de ne kapcsolat céljából) sokat beszélgess a barátnőiddel!

2009. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!