Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Dunakeszi SZTK-ban milyen...

A Dunakeszi SZTK-ban milyen terhességi vizsgálatokat végezznek?

Figyelt kérdés
Most költöztünk Dunakeszire és a 14-15.hétben járok,az ilyenkor szokásos vizsgálatok érdekelnének,hogy mit tudok az Sztk-ban elintézni.(Afp,vérvétel,hepatitis,ultrahang stb)Beutaló kell?Vácra mikor kell mennem?Köszi.
2009. ápr. 16. 13:29
 1/3 Adri baba ***** válasza:

Szia Én vagyok az embered,én Dunakeszin lakom!!!

Lássuk akkor sorban!

Most vagy 14-15 hetes.

Akkor a 12.Uh már megvolt igaz?

Azt sajnos nem írtad hogy van-e fogadott dokid??


-A terhesség 16.hetében van az afp vizsgálat(kizárólag a szülész nőgyógyász által kiadott beutaló alapján)

Az sztkban bármelyik nőgyógyász kiadhatja.(de ne feledd fontos hogy a 16.héten legyen,kérdezd meg a dokit hogy mikor mennj a vérvételre).

Azt megcsinálják majd ott a laborban.

Utána kiküldik a védőnőnek akihez jársz.


18.hétben vagy egy Uh az afp eredményt oda vinned kell(Ez Vácon lesz a terhesgondozóban,oda nem kell beutaló)


24-26.hétben megint vér és vizeletvizsgálat.

A háziorvos adja a beutalót!

2009. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Adri baba ***** válasza:
Megint én vagyok,ha van kérdésed nyugodtam írd meg priviben,segítek amiben tudok,akár személyesen is!!!
2009. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm a kommenteket.A vizsgálatok sorrendjével tisztában vagyok,csak a helyismerettel vannak gondjaim.Pontosan mit és hol végezznek.Erre lennék kíváncsi.A harmadik pici jön most.Fogadott orvosom nincs és nem is volt sose soha nem volt gond ebből legalábbis Pesten.A férjem mindig ott volt velem és tényleg soha nem volt gond sőt mintha kedvesebbek lettek volna velem.Pénzt mindig a szülésznőnek adtunk.Szóval a helyismerettel vannak gondjaim.Mindenki mást mond,hogy mit és hol kell intéznem.A védőnő viszont nagyon aranyos,kedves és segitőkész.Felhívtam a Dunakeszi Sztk-át és kérdezősködtem de még ott se kaptam egyértelmű válaszokat sőt még az osztályok között sincs egyetértés és még jó véleménnyel sincsenek egymásról az osztályok közötti kommunikációról nem is beszélve.Én még ilyet nem láttam.Újpesten teljes más volt probléma mentesen tudtam mindent intézni és mindenki egyet mondott.Szóval továbbra is várom a kommenteket ill a segítséget akár privibe is.Köszönöm.Különben Dunakeszin a vasútállomás mögött lakom.
2009. ápr. 19. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!