Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatokat fognak...

Milyen vizsgálatokat fognak végezni az első terhességi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki babát várok, de még csak teszt mutatta ki. Ma mennék először nőgyógyászhoz. Milyen vizsgálatokat fognak végezni?
2007. nov. 5. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Először megvizsgál a doki. Majd elküld vér, vizeletvizsgálatra, majd pedig fel kell keresned a háziorvosodat.
2007. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak hüvelyi uh-t csináltak.
2007. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Gratulálok a babához.Először is hüvelyi ultrahangot csinál az orvos, és ha szerencséd van, akkor meg is mutatja, amit lát.Mást egyelőre nem csinál, csak ellát tanácsokkal.
2007. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én magánorvoshoz járok. Engem 7 hetesen nem vizsgált meg, mert azt mondta, hogy a nagy a kockázata a vetélésnek. Hasi uh-ot csinált, láttam a kicsit és adott fényképet is. Most kell visszamennem és most is csak hasi uh lesz. Majd 16 hetesen fog megvizsgálni, mert akkor már biztonságosabb. Jövbőhéten kell mennem védőnőhöz. ott lesz vérvétel, súlymérés, vérnyomásmérés, vizeletvizsgálat. Ennyi. Gratulálok a babádhoz!
2007. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Szia!Megvizsgál hüvelyen keresztül,megállapitja,hogy kb. hány hetes lehetsz.Hüvelyi-,hasi ultrahangon is megnézi a picid.Aztán elküld a terhesgondozóba,de ultrahangos leletet mindenféleképp kérjél,mert a terhesgondozóban kérni fogja a doki,anélkül nem igazolja terhességed és nem állitja ki a kiskönyved.A védőnők elmondják, hány hetes korban,milyen vizsgálatokra kell menjél.

Gratula a babához! -21 hetes kismama-

2007. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!