Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meglehet kérni a nőgyógyászt,...

Meglehet kérni a nőgyógyászt, hogy ne vizsgáljon, csak ultrahangon nézze meg a babát?

Figyelt kérdés
Kb. 6 hetes terhes vagyok és holnap megyek dokihoz,de mint mindenkiben bennem is itt van a félsz,hogy akár el is mehet,ezért gondoltam erre.
2011. aug. 23. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy hüvelyi ultrahangot fog csinálni a doki, mert hasival ilyenkor még semmit nem látnak. Egyéb vizsgálat viszont ezen kívül nem hiszem, hogy lesz. De egy baba, aki erősen kapaszkodik, biztosan nem megy el egy ilyen vizsgálattól. Ne aggódj, minden rendben lesz!
2011. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nem is a hüvelyi UH-tól félek,inkább magától a vizsgálattól,mert a dokinak akihez megyek,hiányzik az egyik ujjperce,pont az,amelyikkel vizsgál,ezért erősebben nyúl fel.Egyébként nagyon jó orvos.
2011. aug. 23. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a doki barmit csinal, ami veszelyezteti a babat.
2011. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyi ultrahang még mélyebbre, úgyhogy nyugi
2011. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondj semmit ha jót akarsz és nem akarsz a doki egójába belegyalogolni, ha a babád életképes akkor nem lesz baja semmiféle vizsgálattól. Én barnáztam 5 hetesen azért mentem el és mégis megvizsgált citológiát is levette hüvely uh, megnyomkodott de mégsem lett bajom attól, pedig azóta is barnázok.
2011. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!