Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki hasonlót?

Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok és nagyon fáj a szemérem csontom, alig tudok megfordulni az ágyba és felülni is. Második terhességem és az elsőnél is volt ilyen de nem ilyen korán és nem ennyire intenzíven.
2011. aug. 24. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, mert a csontok közötti inaszalagok lazulnak, ezért feszül az a környék. Sajnos ezzel nem sokat lehet kezdeni.
2011. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a forgóm fáj (a jobb) de nekem is annyira,hogy alig bírok felülni,megfordulni az ágyban. Védőnő szerint fog még a szeméremcsontom is ahogy tágulnak az izületek! Első terhességemnél nekem sem volt semmi hasonló,még annyit mondott a védőnő,hogy lehet,hogy úgy fekszik a baba ,hogy nyom valamit!
2011. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Hát ez elég rossz hír!!:(
2011. aug. 24. 08:50
 4/4 sumergo ***** válasza:

Már közel 3 hónapja érzem ezt, hol kicsit jobb, hol rosszabb, nekem is azt mondták, hogy készülődik a szervezetem a szülésre. Én ráfogom arra, hogy nem vagyok már mai csirke, így biztosan azért van! :-)


29+2 hkm

2011. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!