Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esélyem vagy nem?

Andika7 kérdése:

Van esélyem vagy nem?

Figyelt kérdés
2 hete csináltam tesztett és poz. Lett, múlt héten véreztem friss és barnás is volt elmentem a dokihoz aki azt mondta hogy 7 hetesnek kéne lennem ö csak a szikhólygot látja de a babát nem, ha nem nö akkor abortuszt kell nálam végezni. UHpapir: GS 2,25cm, CRI:2. Van esély?
2011. aug. 24. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak ennyiből nem fogják, elvileg visszarendelt kontrollra, vagy nem?(nálunk szívhanggal is visszarendelnek a dokik 2héttel később biztos ami biztos, ha valamit nem talál pláne)

Későbbi fogantatás is lehet, ami miatt most nem látszódott a bébi

A szikhólyag elvben jó, a petezsák szabályos?

Vérzésre mit mondott?

2011. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elöször is köszönöm a válaszodat, igen visszarendel és holnap megyek hozzá,elvileg 7 hetesnek kellene lennem de az orvos a babát nem látta.A vérzésre annyit mondott ha sok lenne és görcsölök rögtön a menjek a kórházba.
2011. aug. 24. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi alapján vagy 7hetes?

Ha a nemvárt napján lett +od, akkor az 4hét, 5hetesen véreztél, 6hetes vagy nagyon jóindulattal lehetsz csak 7hetes, ha így van, és akkor a doki fszságokat beszélt.

Júli 1-6között volt meg vagy később?

2011. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Julius 3-án kezdödött a menszeszem e´s az interneten számoltam ki.
2011. aug. 24. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen fejlemények vannak? doki mit mondott, mi látszódott?

Hogy vagy?

2011. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hellóka itt vagyok minden rendben van csak el lett számolva majd jövö héten kell megint visszamenni, de egy hét alatt is a vártnál jobban fejlödött az orvos sem gondolta volna.
2011. aug. 25. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:

No, akkor minden rendben.

Gratula a picihez. Sok sikert a továbbiakhoz

2011. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!