Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ra eselyem hogy megmarad...

Van ra eselyem hogy megmarad a babank vagy nem?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok pentek delutan elontott a ver(kb kozel 1 liter),bementunk a korhazba ott kozel 5 orat vartam mire sorra kerultem(kulfoldon elunk),azt mondtak a baba jolvan de megindult a veteles es megis allt,nem adtak semmi gyogyszert semmit haza kuldtek azt mondtak a megegyszer elont a ver menjek vissza ha nem akkor jo,pentek ota,a nagy piros verzes ota mar csak barnazok kicsit,szerintetek van ra esely h.megmarad vagy elobb utobb elmegy ha mr egyszer megindult?semmi hasfajas nem volt akkorsem es most sincs.
2011. aug. 7. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom,hogy a vetéléshez nem kell semmilyen fájdalom! Én látok rá esélyt,hogy megmarad a babátok,(néha rendkívül erős vérzés esetén is megmarad az a kicsi élet,és a 40. hétig vígan él a pocakban!) de keress fel hétfőn egy nőgyógyászt,aki megnéz,esetleg felír valamit. Addig is pihenj sokat,és ha van mg-d,akkor szedd bátran!!


Szorítok értetek!!!


Üdv: 2x vetélt,2gyermekes,34 hetes anyuka

2011. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esély mindenképpen van rá!!!!Rengeteg magnézium és nagyon szigorú fekvés(csak pisilni szabad felkelni:) ).Akkor még nagyobb az esély.Ha ezeket betartod,reméljük minden rendben lesz!!!!
2011. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanigy jártam a 13. héten. Rengeteg vér...

Most a 20. héten járunk, a baba jól van!!! Az jó jel, hogy nem fáj a hasad, nekem sem fájt! Semmit ne emelgess és pihenj sokat!

2011. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
orvoshoz hiaba mennek ugysem ir ki semmit,mert itt nem irnak fel terheseknek semmilyen gyogyszert,pihenni megprobalok amennyit csak tudok de van egy 3 eves kisfiam aki melett nem igazan lehet,meg most jo hetvegen h.a parom itthol van de hetfotol dolgozik akkor nemtudom milessz a pihenesemmel,amugy itteni terhes vitamint szedek es tegnap ota elkezdtem napi3* magne B6-ot otthonit,eleg ennyi v.vegyek tobbet be belole.koszonom a kicsit megnyugtato valaszokat.
2011. aug. 7. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
3x2 magne b6 nyugodtan mehet!!!!
2011. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mehet a 3szor2 magne b6.Remélem minden rendben lesz!
2011. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!