Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még van esélyem így?

Még van esélyem így?

Figyelt kérdés
7+1 hetes terhes vagyok,ma voltam dokinál de már másodszorra.A múlt héten 15 mm-es petezsák látszódott szikhólyaggal (már ha a szikhólyag a fehér kis pont a petezsákban,nem tudom,csak én gondolom)embrió nélkül,ma 22 mm-es petezsák,szintén a közepén kis fehér ponttal de nem látta az embriót.Én meg hallgattam másra,hogy igenis optimista leszek és ma hallani fogok szívhangot is..Szeretném,ha olyan nők írnának,akikkel hasonló történt és kíváncsi vagyok,hogy mi lett a vége.Köszönöm!
2011. szept. 13. 15:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy legyél optimista, lehet később fogant a baba! Nekem 6+2 naposan 16mm-es petezsák. Aztán 6+4 3.9Crl, de szívműködés még nem látható. 6+6 on 6mm Crl, szívműködés látható. Mikor kell visszamenned?
2011. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Nem tudod pontosan mikor foganhatott a baba, mikor volt a pé.-ed, vagy mikor voltatok középidőben együtt?

Csak azért írom, mert lehet, hogy el van számolva a terhességed.

2011. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Szia! Velem valami hasonló történt, de ne számíts HeppyEnd-re a sztorimban. Én elmentem dokihoz kb. 5 hetes lehettem. Megnézett egy nagyon amatőr géppel és azt mondta menjek nagy UH-ra x napon, hogy megállapítsák a terhességet. Az x nap előtt este elkezdtem barnázni kicsit, felhívtuk a dokit, akihez másnap kellett mennem és azt mondta, lehet azért, mert most lenne meg a köv menzeszem és még a szervezetem hülyéskedik kicsit, ha viszont jobban vérzek, irány a kórház. Nem véreztem jobban és tényleg menzesz körül voltam, így megnyugodtam. Másnap mentem a dokihoz, aki azt mondta, hogy nem lát semmit csak petezsákot ( ekkor már majdnem 8 hetes lettem volna ). Azt mondta várunk 1 hetet, sok pihenés stb. Még aznap elkezdtem jobban vérezni, így bementünk a kórházba, ahol azt mondták, hogy ez bizony vetélés lesz, dxe menjek vissza azért másnap. Másnap visszamentem , megint megnéztek és azt mondták, hogy nem található embrió, mert vszínű elhalt. Hazajöttem és délután ki is lökődött egészben a petezsák. Másnap kórház és benn is tartottak, műtöttek. Szóval te se számíts semmi jóra, de egy kis reményt táplálj! Ez a történet április végén volt, most 12 hkm vagyok! Szóval, ha el is ment ez a baba, ne add fel! Ez azért volt, mert nem volt genetikailag egészséges! Tudom szörnyű megélni, hogy felszívódik a baba, de inkább ez történjen, mint megszülöd betegen és tönkreteszed az életét és a sajátodat is!

Írj majd, hogy mi lett!

2011. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Amúgy az orvos nem küldött el hcg vérvételre 2 nap különbséggel. Mert az kimutatja, hogy élő terhességről van e szó. Ugyanis ha a szint emelkedik akkor az jót jelent.
2011. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok!1 hét múlva kell visszamennem,de nem bírok ki megint 1 hetet,így holnapra bejelentkeztem egy maszek dokihoz.Az uccsó menzim júli 20,a fogantatás nagy valószínűséggel aug.7.Ovu teszteztem és 6-án volt 2 csíkos,tehát tuti akkor volt PÉ.Kedves utolsó,nagyon sajnálom,de tényleg,ami történt,de nagy vigasz a mostani babád,nagyon gratulálok!Valahol sajnos azt érzem,hogy már nincs remény,22 mm-es petezsáknak már szerintem nem szabad üresnek lennie :( Amúgy nem véreztem,és a melleim esénként nagyon fájnak,valamint fáj az alhasam mintha meglenne a menzim.
2011. szept. 13. 16:12
 6/33 anonim ***** válasza:
Én szinte ugyanígy vagyok, mint te. Nekem július 27-én volt az utolsó mensim, 14-én a fogantatás, ez tuti. Múlt pénteken voltam orvosnál. Először a meddőségi klinikán ahova járok (3 éve próbálkozunk), ott azt mondta a doki, hogy korának megfelelő terhesség,mehetek ezentúl oda ahova tartozom. Még aznap el is mentem az sztk-ba, ahol viszont azt, mondták, hogy túl kicsi, már nagyobbnak kéne lennie, nincs se szikhólyag, se szívműködés, petezsák14 mm. Elvben akkor voltam 5+5 hetes (fogantatástól számítva). Most pénteken kell újra mennem, de én addig megőrülök, illetve ez sem teljesen igaz, mert én sajnos elhiszem, hogy elhalt a magzat. Azon lennék meglepődve, ha lenne valami! Csináltam új tesztet is, de nem teljesen meggyőző. Mármint tök pozi, de talán egy kicsit vékonyabb a csík, mint egy hete. Mondjuk a kontroll csík is vékonyabb. Na, mindegy, arról sem győzött meg, hogy csökken a HCG, meg arról se, hogy nem. Ti mióta próbálkoztok? Drukkolok mindkettőnknek!
2011. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,hasonló cipőben járunk :)Én azt mondom,hogy neked még nagyobb az esélyed mint nekem.Én szurkolok neked is és magamnak is.Mit jelent az,hogy kicsi?Mekkora méretekkel rendelkeztél legutóbb?
2011. szept. 13. 17:01
 8/33 A kérdező kommentje:
ja bocsi nem olvastam,pedig leírtad a méreteket.Igen,neked még ebből bármi lehet,de tényleg.Elgondolkodtató,hogy 2 orvos mást mond.Én is ezért megyek máshoz holnap!
2011. szept. 13. 17:03
 9/33 A kérdező kommentje:
ja,és nekünk 8 hónap próbálkozás után jött össze,úgyhogy ebben nem egyezünk és átérzem,hogy a 3 év az sajnos milyen érzés lehet :( De tényleg a babádnak meg kell maradnia :) Ha engem kérdezel,mondom,neked még simán van esély :) De tudom,nehéz kivárni a napokat!
2011. szept. 13. 17:06
 10/33 A kérdező kommentje:
lányok,volt még valaki hasonló helyzetben?Olyan megnyugtató lenne egy hasonló történet happy enddel!
2011. szept. 13. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!