Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napos terhességet kimutat...

Két napos terhességet kimutat a teszt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az aktus után két napost vagy a beágyazódás után két napost?

Előbbit biztos, hogy nem, akkor még az esemény utáni is hat, utóbbit pedig talán kimutatja.

2011. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az aktustol szamitott ket nap?mert azt nem.
2011. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én az aktus után csináltam 5 nappal egy tesztet és kimutatta,és biztos hogy azt mutatta ki,mert elotte 1 hónappal nem volt szex.de 2 nap az még kevés.
2011. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát múlthéten voltunk együtt Párommal 17 -dike és 20 között.És 24 -én kellett volna meg jönnie és nem jött meg.

És most nem tudom mi lehet.

2011. febr. 26. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:

A terheseget nem igy szamoljak.


Kb egy het mulva tesztelj,akkor kimutatja ha terhes lettel az adott datumon levo egyuttletbol.

2011. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha 17 -és 20 között voltunk együtt akkor még esély lehet a tehességre? mert az szerint már letelt az 1 hét :-)
2011. febr. 26. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amit itt nem tudatosítottak benned a válaszadók, hogy annál, hogy mikor voltatok együtt a pároddal, lényegesebb az, hogy mikor volt peteérésed, mert ha már korábban lezajlott, akkor hiába voltatok együtt később, már nincs amit megtermékenyítsenek a kiskatonák. Ha 24-én kellett volna megjönnie, akkor nyilván 17-20 előtt megtörtént a peteérésed. Mérd a hődet, vagy vegyél ovulációs tesztet, ami kimutatja, h mikor a legérdemesebb akciózni. Persze hallottunk már spontán peteérésről, de sztem feleslegesen ne éld bele magad. Azért persze szorítok, h pozit tesztelj:)

2011. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!