Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, hogy már 3 napos...

Mit jelent, hogy már 3 napos terhességet a beágyazódást követően kimutat a teszt?

Figyelt kérdés
Ha késik 1-2 napot, akkor már azt is mutatja? Sajnos nem első vizeletből csináltam, így negatív lett, nem tudom hihetek-e neki. De nem jött meg rendesen, csak barnáztam 2 napig és most nagyon ideges vagyok, nem szeretnénk még tesót. Tüneteim is vannak, de lehet csak beképzelem az idegesség miatt.
2011. jan. 3. 08:02
 1/9 Edit12 ***** válasza:

A megtermékenyülés után 3-4 napig "vándorol" a petevezetékben, mire a méhedhez ér és ott beágyazódik.

Ez még a következő menses előtt van. Úgy hogy, ha már 1-2 napot késik, azt már általában ki szokta mutatni a teszt.

Nálam 1 nap késést követően már pozi teszt volt.

2011. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És Te reggeli első vizeletből csináltad?
2011. jan. 3. 08:17
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok terhes, akkor nem tudom miért nem jött még meg, ilyen még soha nem volt. 1-2 nap múlva újra tesztelek első vizeletből, remélem akkor is negatív lesz.
2011. jan. 3. 08:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Írjon már még valaki!!!
2011. jan. 3. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódást követően 3 nap azt jelenti, hogy a 15. napon már kimutatja.

Ha késik egy-két napot, akkor már ki kell mutassa, csináld meg reggel elsőből, és ha negatív akkor nincs tesó.

A tüneteket simán beképzelheted, ahogy az is elképzelhető, hogy az ideg miatt késik, vagy jött meg furán.

Holnap reggel kiderül.

2011. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap ahogy rádöbbentem, azonnal lettek tüneteim is. Ezért remélem, hogy csak hipohonder vagyok.
2011. jan. 3. 09:08
 7/9 Edit12 ***** válasza:

Igen, reggeli elsőből mutatta ki nekem.

Nyugi van, én is tudtam képzelődni, mert már nagyon vártam. Ez fordítva is igaz.

2011. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz tesót, biztos védekeztetek rendesen...

Egyébként reggeli elsőből tesztelj, úgy már ki kell, hogy mutassa.

2011. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legkorábban a fogantatástól számított 12.-13. napon érdemes tesztet csinálni!7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás.Ez 5 napig tart, tehát a 12. napon fejeződik be, innentől kezdve rohamosan nő a HCG mennyisége és a 14. napon már kimutatható.ha rövidebb a ciklusod, akkor már 1-2 nappal hamarabb is.
2011. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!