Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahány orvos annyi szokás? A...

Ahány orvos annyi szokás? A terheléses vércukormérésem 6.4 7. 0 a kétórás 7.8 lett. A dokim szerint még belefér. A barátnőmet az orvosa 7.8al már diétáztatta. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno a cukros lötty után 7,6 lett,és nekem is diétáznom kellett.Ezt tényleg orvosa válogatja.Nekem idősebb nődokim volt(jóval 50 feletti),így mivel már rutinos rókának számít a szakmában,nem kérdőjeleztem meg azt amit mond.
2011. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én orvosom 59éves.
2011. aug. 9. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hát akkor csak tudja.De nem kell nagy diétára gondolni.Kevesebb cukor,kevesebb péksütemény.Sok zöldség.kerüld a cukros üditőket.A magas cukortartalmú gyümölcsöket,és az édességet.

2011. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt orvos dönti el igazából. A régi háziorvosom 7,5 ös cukorszinttel még semmit nem csinált csak mondta hogy kerüljem a cukros ételeket és nem lesz baj. De sosem foglalkozott vele 50 év feletti volt. Az új dokim 35 éves Fél éve a cukrom 6,5 körül volt és már teljesen fel kapta a vizet hogy ilyen diéta olyan diéta már minden diétás dokihoz el akart küldeni, de aztán meg egyeztünk abban hogy elkezdek egy be vállt módszert és meg látjuk mi lesz, igen 1 hónapja voltam a cukor szintem ugyanúgy 6,5 volt persze a diétával nem nagyon foglalkoztam (én marha) és akkor a doki nem mondott semmit, csak azt hogy ezt kicsit sokallom bla bla bla és ennyi. Orvos függő a dolog.
2011. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 6,4 gondolom éhgyomri, a 7,0 meg 1 órás? Akkor az nem a legjobb. A 7,8-as kétórási eredménnyel érdemes már diétázni. De ne a dokidat kérdezd, hanem egy diabetológust vagy dietetikust.
2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 7,7-tel már kell a diéta szülésig.A diéta megkezdésétől pedig hetente nem mehet 6,7 fölé az étkezés utáni...
2011. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 120 perces 7.8 lett,azóta 3x voltam étkezés utáni vérvételen,5.9,5.6,5.1 lett az eredmény!

És nem diétázok!Édességet is eszem!Meg mindent!

Terhességi diabéteszes szakrendelésre járok,minden ok,miért kínozzam magam teljes kiörlésű kenyérrel,meg olyanokkal amiket nem szeretek.Ha rossz lenne az eredményem,természetesen betartanám a diétát!

Boldog Babavárást!33hkm

2011. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!