Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+3-hetes terhes vagyok!...

31+3-hetes terhes vagyok! Akiknek a csalájában nincs autó, az hogyan oldja meg az ide oda szaladgálást, doki stb. nagy pocakkal?

Figyelt kérdés
Nem fárasztó,Ki hogyan bírja?szülni hogyan?taxi,barát mentő???
2009. ápr. 17. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én busszal mentem mindenhová, mert nálunk nincs más típusú tömegközlekedés, szülni pedig taxival mentünk. A babát anyósom fuvarozta haza, és amikor az elején többféle vizsgálatra kellett menni vele, akkor is az ő kocsiját, vagy anyukámékét kértük el. Nekem nem volt ezzel problémám, de én 20 perc buszozással mindenhová kényelmesen eljutottam, szinte háztól-házig. Akinek órákat kell tömegközlekednie, annak biztos nagyon fárasztó lehet, főleg a végén, amikor szinte minden nap van valami orvosi program.
2009. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs autó, bár néha sikerül elkérni anyósoméktól, de többnyire gyalog megyünk a kórházba. Úgy 20 perc gyalog. Sosem volt bajom a gyaloglással, most viszont... hát elég fárasztó. De nem is ez a bajom, hanem hogy mielőtt elindulok, 3x !!! megyek pisilni. Kiteszem a lábam az ajtón és megint kell. :) Ez az, ami a legjobban zavar.

Szülni pedig vagy autóval (anyósoméktól fogjuk elkérni egy időre), vagy mentő. Ha esetleg folyna a magzatvizem, nem szívesen vizezném össze más autóját. :) De ha mentő lesz a vége, az sem baj!

33 hetes kismami

2009. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs autónk, viszont a kórház több, mint 1 óra bkv-val. :( Mondjuk mivel nem dolgozom és itthon vagyok veszélyeztetetten, ezért én örülök, hogy ilyenkor egy kicsit kimozdulhatok. Az előző babával taxival mentünk szülni, de akkor még 5 percre laktunk, pont 2 fájás között odaértünk. :) Most nem tudom mi lesz. Lehet majd a mentőre szavazok. Csak a dokimtól kell majd egy igazolás, hogy a mentő abba a kórházba vigyen, ahol ő dolgozik és ne a körzetibe.
2009. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedés, vagy ha háziorvoshoz, akkor gyalog. Egyébként is sokat gyalogolok, lévén más sportot űzni nem tudok. De megedződik az ember, ha 3 emeletet mászik naponta kb kétszer 33. hétben is :D (lift nincs)
2009. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!