Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leszoktam a cigiről, de a...

Leszoktam a cigiről, de a hétvégén majdnem autó balesetünk volt,2 napja sírok. Nem történt "semmi", csak megijedtem. Elszívtam egy pár szál cigit. Nagyon rosszat tettem?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy holnaptól ismét vége.. Ha nem gyújtottam volna rá,szerintem összeomlottam volna teljesen. Így sem volt kellemes.31hetesek vagyunk.Nem lesz bajunk,ugye????
2008. jún. 9. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj,de az idegesség is árthat.Nyugodj meg,pihenj.
2008. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom, hogy inkább szívjak el egy pár szál cigarettát, ha úgy érzem, muszáj, mert az idegeskedés és az ingerültség sokkal rosszabbat tesz a babának!!!

Emiatt biztosan nem lesz semmi bajod, nekem van olyan barátnőm, aki végigdohányozta a terhességég (napi 10 szál cigi) és semmi baja a babájának.. Most ne kezdj el ezen aggódni, hogy bajotok lesz a cigitől, próbálj megnyugodni és élvezni még azt a pár hetet ami hátravan :) Utána meg az új életet! :)

2008. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval, a nikotin hiánya okozta elvonási tünetek rosszabbak, mint egy pár szál cigi elszívása. De azért ne szokj vissza.... :-)
2008. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megnyugodni és pihenni! Pár szál cigitől nem lesz baj, viszont a baba érzi az idegállapotodat is, szóval amennyire csak tudsz, nyugodj meg!
2008. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Semmi bajotok nem lesz attól a pár(?) szál cigitől, a stressz sokkal nagyobb kárt okozhat.Mindezek után próbálj megnyugodni,és teljes erőbedobással a babádra koncentrálni, én szorítok értetek, és nagyon sok boldogságot kívánok!!!!
2008. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagy dohányos voltam, a terhességem előtt, de azzal nem értek egyet, amikor valaki azt mondja, hogy más végig dohányozta az egész terhességét, és semmi baja a gyerekének. Na, azért ne ezt vegyük már példának. Legfeljebb intő példának, még akkor is, ha semmi baja nem lett. Na, köszi, de akár lehetett is volna. Nem azt az egy példát kell kiemelni, ami véletlenül pozitív. Én is le tudtam tenni.


Ettől függetlenül tényleg nem lesz a babaának ettől semmi baja, ha elszívtál egy pár szál cigit. Egyél meg eg picivel több c vitamint, az állítólag valamennyire semlegesíti a nikotin hatását. Én is azt mondom, hogy jobb egy pár szál cigi, mint az olyan fokú stressz, amit az ember olyankor átél. De természetesen, ez ne legyen rendszer, mint ahogy nem is az nálad valószínüleg, mert nem fogod rá nap, mint nap a dohányzásodat vmi stresszre.

2008. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!