Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek ellenére használjam az...

Ennek ellenére használjam az utrogestant?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném a tanácsotokat kérni. Hétfőn megyek uh-ra hogy megállapítsák missed ab lesz-e mert nincs szívhang:( 7 hetes vagyok. A kérdés, hogy használjam-e az utrogestant vagy már felesleges? A dokit nem kérdeztemmeg mert mikor mondta, hogy 5 napot ad a babának kibuktam és csak sírni tudtam.Köszi a válaszokat előre is.
2011. aug. 4. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szedd, amíg van remény! Lehet, hogy csak később fogant! Drukkolok!! :)
2011. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne add fel, bízz az utolsó percig!

Én is átéltem ezt tavaly novemberben, tudom min mész keresztül :(

Én biztosan nem hagynám abba amíg 0,0001% esély is van!


Szorítok nagyon!

2011. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Nem értem az egészet. Nagyon nehéz minden napom és azt sem tudom, hogy ilyenkor normális, hogy még fáj a cicim? A derekam is fáj de biztosan még a hormonoktól van. Mindig arra gondolok, hogy hétfőn azt mondják, hogy ver a pici szíve és akkor én lennék a világ legboldogabb kismamája. De ez persze fordítva is elsülhet. Már mindenre gondoltam, hogy mitől van ez és vagy a pajzsmirigyem miatt vagy a stressztől. A csúnya az, hogy két hónapja könyörgök időpontért az endokrinológushoz de sosem volt, amikor meg mondták, hogy lesz és mentem akkor meg szabin volt. Két napja jutottam be hozzá és akkortájt mikor terhes lettem 6,9 volt a tsh ami sok ahhoz, hogy baba legyen. Lehet, ha korábban eljutok a dokihoz és előbb megemeli az adagomat most nem lenne ez? Nem tudom de mindenre gondoltam már persze ilyenkor az ember mindenben a rosszat és az okozó tényezőt látja. De szeretnék túllenni rajta. Bárcsak azt mondanák, hogy ver a kis szíve.
2011. aug. 4. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia, szedd az utrogestant, remélem, hogy lesz szívhang hétfőn!

A másik dolog pedig, hogy ne magadat hibáztasd, ha esetleg mégsincs. Az nem a te hibád lenne! Semmilyen hormon túl- vagy alultermelődése,a stressz stb. nem befolyásolja, hogy beindul-e a baba szívverése, vagy sem! Ez csak a babádon múlik! Ha egészséges és életképes, akkor beindul, ha nem, akkor a természet ily' bölcsen szelektál. Ez nem tudjuk befolyásolni.

2011. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos ma délután elindult a vetélés. Bementem az ügyeletre és egy aranyos doki volt azt mondta holnap reggel 8-ra be kell mennem és műszeresen befejezik a terhességet. Azt mondta 3 hónap pihenő és ha úgy érzem lehet próbálkozni. Azt is mondta, hogy valószínűleg beteg lett volna a baba valamiféle kromoszóma rendellenesség vagy rosszabb minőségű petesejttel találkozott a sperma vagy éppen a sperma volt rosszabb minőségű és ezért alakult így. Teljesen megnyugtatott az orvos és azt hiszem holnap megpróbálom lezárni magamban ezt a dolgot. Este hazajöhetek ha minden rendben lesz. Remélem ha lesz következő baba ő már jól lesz és akar minket szüleinek.

Puszi

2011. aug. 5. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom és részvétem! :( Nehéz időszak ez, de nagyon igaz, amit a dr mondott! Nem ő volt a Ti babátok! Én nagyon hiszek ebben. Nekem 2007. jún-ban szinte szó szerint ugyanez volt, aztán rá pontosan 3 hónapra sikerült teherbe esnem és most már 3 éves múlt a lányom, aki gyönyörű, nagyon okos és imádom. Van már egy 1,5 éves kisfiam is azóta. Kívánom, hogy a szörnyű kezdet után nálatok is ilyen happy legyen a folytatás!

Ölelés Drága! ;-)

2011. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nagyon jólesik amit írtál. Ma vagyok a második napon, hogy volt a műtét és még kicsit fáj. Az orvos mondta, hogy 10 nap múlva lesz meg a szövettan és 6 hét múlva kontroll azután lehet próbálkozni. Remélem minden úgy lesz ahogyan írtad. Nagyon köszönöm a biztatást. És sok boldogságot és egészséget kívánok nektek. Puszi

2011. aug. 8. 08:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen! Örülök, hogy túl vagy rajta, innen már csak jobb lesz, meglátod!! :) Pihenj sokat, amíg muszáj, aztán pedig kényeztesd kicsit magad olyanokkal is, amiket amúgy nem mindig szoktál (illatos fürdő, szolárium, extra fodrászkodás, manikűr, stb.) hogy újra jól tudd magad érezni a bőrödben! Nagyon nehéz már ezek után nem rágörcsölni a témára, de azért meg kell próbálni! Hidd el, jönni fog a babátok, amikor akar. Ezt nem mi döntjük el, hanem ők!

Itt még zárójelben megjegyzem, hogy én ebben a sokat pihenős-szomorkodós időszakban a Jóbarátok összes részét végignéztem és gyorsabban, jobban telt az idő, ajánlom figyelmedbe! :)

A legjobbakat kívánom, őszintén! Szia!

2011. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm aranyos vagy. Megpróbálom amiket tanácsolsz, hátha segít. Napközben elég jól vagyok de reggel meg este olyan ürességet érzek. Nagyon rossz. Nemsokára leutazunk vidékre a rokonokhoz, persze nem tudja ezt a dolgot senki és hátha kicsit jobb lesz de valamiért úgy érzem,hogy olyanokkal akiket mindennap látok nem akarok találkozni. Most szedek vitaminokat és remélem ezt az ürességet egy kis pocilakó nemsokára betölti. Köszönöm, hogy írtál sokat jelent. Puszi. K.
2011. aug. 9. 08:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Tedd meg, hogy írsz, ha sikerült! Csak mert nagyon drukkolok, ok? :)

Jót fog tenni a környezet változás, jó pihenést! Puszi! V. :)

2011. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!