Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mikor kezdtek...

Kismamik! Mikor kezdtek vásárolni a picinek?

Figyelt kérdés
Hányadik hónapban kezdtek el venni ezt-azt? És mivel kezditek?
2011. aug. 25. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
babonából csak a 8.hónapban és csak a legszükségesebbeket.babakocsi,kiságy és néhány apróság.Minden kórházi dolgot csak a betöltött 36.hét után vettem meg.(szoptatós melltartó,betétek,pelenkák stb)
2011. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sumergo ***** válasza:

Holnap. :-)


29+3 hkm

2011. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél ilyenkor már sok minden meg volt mert kinőtt holmikat vettünk ismerősöktől. Kiságy, babakocsi, pelenkázószekrény ilyenkor már meg voltak. Most 19 hetes vagyok a kis tesóval, Ő fiú lesz (az első lány) de neki még nem vettünk semmit. Bár csak ruhákra van szükségünk mert mindenünk megvan még.
2011. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan 17 hetesen, mert tavaly akkor volt a Bababörze Pesten. A babakocsit ott vettük, meg egy csomó mindent még. Ágyneműket, törölközőket, szoptatós párnát.
2011. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 hetesen màr elkeztem azota is tart :) 29hkm
2011. aug. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Atroposz ***** válasza:
Szerintem nem elég korán elkezdeni.Sokat járok angol turikba és ha meglátok valami baby holmit akkor megveszem,de csak uniszex ruhát ,mert nem tudom mi lesz.De így van vele anyum is,ha valamit meglát és aranyos megveszi.Mindent apránként, egyszerre mindent az nekünk nagyon drága lenne.13h
2011. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!