Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mennyi időnek...

Abortusz után mennyi időnek kell minimum eltelnie, hogy újra próbálkozzunk a babával?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetesen volt missed ab, 2 hónapot mondott a doki, azt ki is vártuk, és utána rögtön összejött a baba.

Most 11 hetes vagyok, reméljük ez a baba velünk marad.

2011. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huhh, ilyen hamar?? Nekem már fél éve volt, akkor szuper :) Köszi a választ!! :)
2011. aug. 26. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen volt missed up, és 3 ciklust mondott a doki,de mi csak kettőt bírtunk várni, és egyből összejött a baba. Most 13 hetes vagyok,és nagyon remélem,hogy most velünk marad a babócánk!!!
2011. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,nekem januárban volt missed ab-om!

Márciusban,és áprilisban jött meg és terhes lettem :)

Azóta már 20 hetes pocaklakó kisfiunk van :)

Sok sikert nektek is!

Egy jó tanács !!E agyalj azon mi volt elötte,ha megfogan csak arra a babára gondolj!!!!

2011. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg jó tanács, hogy ne agyaljak azon ami volt... de olyan nehéz. :(
2011. aug. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!